За лесбийките и зодиите ^_^

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: За лесбийките и зодиите ^_^

Писане by Blood Sugar Sex Magik on Съб 26 Юни 2010 - 0:08

Мм, това би трябвало да значи близнаци.
Blood Sugar Sex Magik

Брой мнения : 101
Възраст : 29
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by t.A.T.u on Нед 4 Юли 2010 - 20:45

Здравейте и от мен ! Аз също съм нова тук и също съм водолей Smile
Blood Sugar Sex Magik, споделям мнението ти за доста от нещата, които каза по-горе. Аз също не вярвам на хороскопите, а по-скоро на характеристиките.
За раците съм абсолютно съгласна - това е любимата ми зодия. Сигурно са единствените, на които позволявам да ме лъжат - забавно е Smile А лъвовете ... Да-горди и силни личности са, но мен това по-скоро ме дразни ... Особено пък това, че са властни Smile
А за връзката между водолеите ... Все съм си мислела, че това се случва само в моята глава, нооо явно не е било баш така, за което, разбира се, се радвам Smile
t.A.T.u

Брой мнения : 9
Възраст : 26

Писане by ???? on Чет 8 Юли 2010 - 15:16

Аз пък съм дева с асцедент водолей..
и луна във везни.
Общо взето доста интересна комбинация, малко зашаматена.Защото девата е толкова подредена и организирана и т.н..а моите качества определено не са същите.Аз май съм от другия тип деви.. или просто асцедента ми влияе твърде много..
Аз съм като едно листо,което вятъра развява насам и на там.. вечно замечтано и летящо някъде във въздуха.. От друга страна обаче съм и мислещо същество,разумно и здраво стъпило на земята..
Девата върви в една посока, водолея в противоположната и горката везна се опитва да уравновеси двете зодиики,обаче неуспешно Very Happy
И се получава един микс.. като коктейл.. или като бомба със загаснител,като зареден електрон и е нужно само някакво привличане с други частици, че да се активира и да действа Smile

????
Гост

Писане by Develope on Чет 8 Юли 2010 - 16:57

ВезничкаSmile с асцедент.....хахахахаха......кантарчеSmile.....При това положение няма начин да не се разбирам с дамите от зодия Водолей или Близнаци - в един триъгълник сме...Smile
Но няма да имам нищо напротив, ако в живота ми нахлуе жена от зодия Овен или Дева...
Develope

Брой мнения : 36

Писане by semper_fi on Чет 8 Юли 2010 - 17:40

"Но няма да имам нищо напротив, ако в живота ми нахлуе жена от зодия Овен или Дева"

Аха, а овен с асцедент дева?
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by Blood Sugar Sex Magik on Чет 8 Юли 2010 - 19:29

Icy_passion спомена луна във везни и се поинтересувах какво е всъщност влиянието на положението на луната при раждането.
http://www.pudriera.bg/statia/Astrologia/Kade_e_tvoiata_luna-346.html
http://www.pudriera.bg/statia/Astrologia/Kade_e_tvoiata_luna_chast_dve-351.html

Моята луна била в Рак, тоест у дома си и някои неща ми се изясниха. Всичко това може и да е безсмислено, но пък дава някакво успокоение да откриеш причините за това да си такъв, какъвто си...
Blood Sugar Sex Magik

Брой мнения : 101

Писане by ???? on Чет 8 Юли 2010 - 19:35

Луната във Везни

"Грант Леви - пионер в съвременната астрология, с присъщото си чувство за хумор определя тази позиция, като позиция на Пепеляшка: "Независимо колко сте скромни по сърце, смятате себе си за елегантна, грациозна и изтънчена личност. Тази представа е толкова силна, толкова искрено се стремите да я осъществите, толкова искрен е аристократизмът на духа ви, че има извънредно голяма вероятност феята кръстница ( Тя е просто вашия ангел пазител) да се яви и наистина да ви изведе до висотите, за които мечтаете."

хихихи...звучи наистина впечатляващо Smile Макар че,аз колкото и да се стремя да имам гразиозна походка и аристократичен вид, не ми се получава...

????
Гост

Писане by sun_rise on Чет 8 Юли 2010 - 23:38

кажете нещо за близнаци, ако не сте го казали вечв
sun_rise

Брой мнения : 52

Писане by stifito on Пон 19 Юли 2010 - 2:38

Ако по време на предварителната игра партньора му демонстрира елементи на мастурбация, това ще му допадне. Точно затова той предпочита груповия секс, без да се замисля твърде много относно половата принадлежност на партньорите. Близнаците често са бисексуални.

stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 25
Местожителство : Gorna Orqhovica

Писане by egoistka on Чет 16 Сеп 2010 - 19:16

някой може ли да каже нещо интересно за зодия дева... Wink

egoistka

Брой мнения : 27

Писане by semper_fi on Пет 17 Сеп 2010 - 12:32

Ах девите... Девите, като едни истински девици винаги са прекрасни, изящни, често се занимават с изкуство или поне много обичат да гледат такова. Изключително деликатни и финни, държат страшно много на външния си вид, никога не излизат без консултация с огледалото. Страдат от мания за чистота и подреденост не само на апаратамента, но и в отношенията си с хората. Правят компромиси само и единствено за да ти ги изкарат през носа после. Безкрайно романтични и обожаващи детайлите, малките подаръци и ежедневното напомняне, че са най-красивите и най-обичаните. Пристрастени към шопинга.
Никога, по никакъв повод, в никакъв случай не обличай дрехите на дева! Това е равносилно на харакири с елементи на обесване Wink (не е шега!) А ако случайно ги изцапаш или не дай си Боже ги повредиш, по-добре не се прибирай...
Ако искаш да я зарадваш с романтична вечеря гледай съдовете да са измити след готвенето (особено, ако живеете заедно или апартамента е неин). Не се притеснявай от непредвидени ситуации, винаги ще се посъветва с теб и ще се съобрази на 100 %. Спокойни, умерено ревниви, земни и носещи невероятно усещане за това, че си у дома, независимо къде се намирате (може би заради четката за зъби и резервният чифт гащи, които винаги имат в чантата Smile )
За секса... в първият момент изглеждат някак притеснени и малко...скучновати, но това е поради желанието всичко да е перфектно и да се представят максимално добре. Всъщност в повечето случаи успяват Smile Но ако успееш да ги запалиш и да ги накараш да забравят, че ще изцапате чаршафа... ето тогава, както се изразява една моя много близка приятелка "твое чудо, та ничие" Smile
Толкоз знам за тях Smile
semper_fi

Писане by El on Пет 17 Сеп 2010 - 12:44

-

Последната промяна е направена от El на Пон 22 Ное 2010 - 10:38; мнението е било променяно общо 1 път

El

Брой мнения : 44

Писане by semper_fi on Пет 17 Сеп 2010 - 13:38

За близнаците информацията ми е по-скромна...(опита ми е по-скромен). Но в общи линии:
Близнаците винаги са повече от двама. И да, знам, но не говоря за 17-те личности, които по принцип обитават главата ми. Те просто са БЕЗУМНО противоречиви. В един момент са силни, властни, дори избухливи, а в следващия мъркат като котета и искат да ги пазиш и галиш. Въпросът е вече доколко успяваш да контролираш проявите на тези "страни" на характера или по-скоро доколко упява самото момиче. Да, не им е лесно, определено.
Романтични и импулсивни, пълни с изненади и то не само от типа на романтична вечеря. Спокойно може да ти каже, че си ляга да спи и след 3 часа да се окаже на друг континент само, за да ти направи приятно (или да угоди на себе си в някои случаи). Ужасно ревниви. Може би защото не вярват дори и на себе си. Пълни със съмнения и въпроси. Каквото и да им кажеш, винаги остават с 1 наум. Рядко се поддават на ласкателства и въобще не им е нужно всеки ден да им обясняваш колко ги обичаш или колко са прекрасни. Просто трябва да могат да разчитат на теб и да виждат, че думите и действията ти винаги вървят ръка за ръка.
Ако искаш да ги зарадваш - изненадай ги. Пикник в парка, по средата на работния ден е чудесна идея. Но да не се сърдиш, когато се появи пред офиса ти с огромен балон с надпис - "Ти си жената на моя живот!" и не разбира негодуванието ти, че всички колеги щяли да видят ...
В секса...еми все едно всеки път правиш секс с различен човек. Няма как да омръзне. Днес й харесва едно, утре друго... Но ако се оставиш да те води правят чудеса... не знам от къде я вадят тази фантазия...
semper_fi

Писане by El on Пет 17 Сеп 2010 - 13:42

-

Последната промяна е направена от El на Пон 22 Ное 2010 - 10:39; мнението е било променяно общо 1 път

El

Брой мнения : 44

Писане by Divz on Пет 17 Сеп 2010 - 13:45

Кажи сега нещо и за скорпионите Very Happy
Divz

Брой мнения : 1258
Възраст : 30

Писане by semper_fi on Пет 17 Сеп 2010 - 15:23

Скорпионите? Ама много ви обичам Smile
Скорпионите са най-егоистичните алтруисти, които съм срещала. Винаги самонадеяни, винаги прави и винаги упорити дори тогава, когато е в техен ущърб. Суетни, самовлюбени и горди. Да, умопомрачаващо горди. И зад всичко това безкрайно раними, нежни и всеотдайни. Няма по-трайна любов от тази на скорпиона. Ако успееш да го накараш да се влюби в теб Smile Перфекционисти. Спрямо себе си и спрямо партньора. Хаотични, разхвърляни и артистични. Стахотни купондии и невероятни домашари.
Скорпионите обичат да са сами. Не, не да са самотни, просто да имат време за себе си. Ако не ти се обажда, това не значи, че не иска, а камо ли че няма чувства, просто е забравила. Или в момента не й се говори. Или въобще не се е сетила, че е необходимо да ти съобщава по 30 пъти на ден къде е и какво прави. Много ревниви, но мразят да бъдат ревнувани. Не им ограничавай свободата - безсмислено е. Те го правят сами, особено когато обичат. Мразят досадните натяквания, капризите и постоянното повтаряне на "искам". На това имат право само те Smile
Обичат малките жестове и те обсипват с тях - малко семейно албумче, роза, направена от салфетка, сърчице от целофан на цигари... но винаги нещо оригинално, неочаквано и най-вероятно направено от самите тях. Импулсивни и обичащи изненадите. Ако искаш да ги зарадваш сложи си красиво бельо и шлифер и ги причакай пред входа. Никакви цветя, пикници и ресторанти няма да подействат така.
Притеснителни. По-скоро някак свенливи, особено когато усетят, че си се докоснал до тях. Именно защото обичат много силно си го позволяват много рядко. Ако ги нараниш е завинаги. Никога не забравят, макар, че твърдят, че прощават. Трудно се доверяват. Ако си достоен за тяхната любов и внимание, ще преобърнат света за теб. Ще те носят на ръце и ще ти свалят звездите от небето (буквално). Но никога няма да ти го кажат. Smile
В леглото са превъзходни авантюристи, отдадени на момента, дори когато е за една вечер. Експериментират с абсолютно всичко и ако имаш някакви желания са готови да угодят винаги. Хипер сексуални, така че ако ти е проблем да правиш секс сутрин, обед и вечер, просто се откажи предварително. Много страстни и същевременно нежни любовници. Трудно е да ги поставиш в подчинена позиция, но всъщност им харесва (дори да не си го признават) Smile
semper_fi

Писане by Divz on Нед 19 Сеп 2010 - 0:59

По дяволите, трябва да се науча да правя рози от салфетки! Very Happy
Divz

Брой мнения : 1258
Възраст : 30

Писане by *Re\/oLuti0n* on Вто 21 Сеп 2010 - 14:46

Аз съм стрелец с асцедент в лъв...Май не съм най-добрата комбинация...прекалено много огън Smile Very Happy
*Re\/oLuti0n*

Брой мнения : 24
Възраст : 24

Писане by Kris on Вто 21 Сеп 2010 - 15:19

lira написа:ъъъъъ, ако питаш мен, неочаквано зла комбинация, лъв с асцендент овен, дет се вика ужаст, но пък съм изненадващо блага, затва ми е такова объркването
Това сега го видях... И аз съм така, че на всичкото отгоре Луната също е в Лъв...
Kris

Брой мнения : 113

Писане by lira on Вто 21 Сеп 2010 - 15:34

олйелеее, ми не знам тая Луна какво значи, мойта май е във Везни. а какви са ти наблюденията...или тези на околните-огън и жупел ли е, или е по-умерено положението.
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by ???? on Вто 21 Сеп 2010 - 22:54

Всичко е толкова относително..
Semper_fi
доста от нещата не важат за мен Smile Може би, защото асцедента ми е водолей и общо взето летя във въздуха,отколкото да се къча всичко да е в ред и всичко да е измито,изчистено и подредено до споледната подробност.. Нямам време за тези подробности.. Smile
Вярно,понякога съм манияак на тема чистота и малки подробности,които никой не ги вижда,но.. не обичайните за девата Smile
Хареса ми това:
" Не се притеснявай от непредвидени ситуации, винаги ще се посъветва с теб и ще се съобрази на 100 %. Спокойни, умерено ревниви, земни и носещи невероятно усещане за това, че си у дома, независимо къде се намирате (може би заради четката за зъби и резервният чифт гащи, които винаги имат в чантата )
За секса... в първият момент изглеждат някак притеснени и малко...скучновати, но това е поради желанието всичко да е перфектно и да се представят максимално добре. Всъщност в повечето случаи успяват "
Smile Има нещо вярно,дори доста..Най-вече,това,че поради желанието всичко да е перфектно и да не се изложат,изглеждат някак несигурни и неловки в началото..но в последствие като си изяснят всичко и всичко е ок,се отпискат на макс Smile

????
Гост

Писане by morgane on Сря 22 Сеп 2010 - 0:12

Аз пък съм телец с асцендент овен и мога да кажа само хубави неща за тази комбинация Very Happy Very Happy Very Happy
morgane

Брой мнения : 102

Писане by Kris on Сря 22 Сеп 2010 - 9:25

lira написа:олйелеее, ми не знам тая Луна какво значи, мойта май е във Везни. а какви са ти наблюденията...или тези на околните-огън и жупел ли е, или е по-умерено положението.
Ами... коментара беше нещо от сорта на: от където минеш- трева не никне...
Реално не е точно така! Имам нещичко от зодията и асцедента, но като цяло не съм такъв дзвер! Понякога и аз си мисля, че малко са ми сбъркали зодийката...
Kris

Брой мнения : 113

Писане by Shelly on Пет 24 Сеп 2010 - 11:25

semper_fi написа:
Близнаците винаги са повече от двама. И да, знам, но не говоря за 17-те личности, които по принцип обитават главата ми. Те просто са БЕЗУМНО противоречиви. В един момент са силни, властни, дори избухливи, а в следващия мъркат като котета и искат да ги пазиш и галиш. Въпросът е вече доколко успяваш да контролираш проявите на тези "страни" на характера или по-скоро доколко упява самото момиче. Да, не им е лесно, определено.
Романтични и импулсивни, пълни с изненади и то не само от типа на романтична вечеря. Спокойно може да ти каже, че си ляга да спи и след 3 часа да се окаже на друг континент....

И преди винаги съм си мислила, че съм типичните близнаци, а след това описание, го мисля още повече.
@semper_fi, ти тези изводи от лични наблюдения ли ги вадиш, или комбинираш прочетено с лични наблюдения?
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by semper_fi on Пет 24 Сеп 2010 - 11:42

От лични наблюдения. Поне това, което съм описала тук Smile
Вярно, така рискувам някой силен асцедент да не се впише, но толкова мога - толкова давам Wink
semper_fi

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics