"Ситуативни" дами или що за идиотщина е това?

Go down

"Ситуативни" дами или що за идиотщина е това?

Писане by BettyBlu on Чет 16 Окт 2014 - 23:28

Разглеждайки вяло жълтата клюкария из Интернет,
попаднах на следната, претендираща да е с оригинален изказ, но всъщност доста просташки написана, статия:

Дъщерята на Йорданка Христова се залюби с модна журналистка

Няма да се спирам подробно на изобилието от лесбийски митове и легенди,
за които авторите ни "светват" на уше, само едно понятие не ми беше познато досега,
а именно - ситуативно лесбийство!?

Цитирам:
" сексзабежка с представителка на собствения пол заради материална изгода и други придобивки. Напоследък броят на „ситуативните” дами с обратна ориентация у нас бележи първия след промените бум, което според познавачи се дължало на икономическата криза. А не на някакви измислени „моди” и „корозия на моралните ценности”, каквито се опитват да ни пробутват от плазмата и пресата плиткоумни промивачи на народното съзнание."

Та...
Има ли изобщо такъв феномен почва у нас, с какви мащабни лесбийски размери е,
някой чувал ли го е, виждал ли го е, практикува ли го?
BettyBlu

Брой мнения : 203

Върнете се в началото Go down

Re: "Ситуативни" дами или що за идиотщина е това?

Писане by lira on Пет 17 Окт 2014 - 8:18

Ахахахаха, BettyBlu, от статията за Албена Вулева и близането на евтино кафе с интимна приятелка, не бях чела толкова забавна статия. Много добре ми дойде с лично моето сутрешно кафе! Като начало нека подозрително да споделя, че ми е интересно защо все те влече към тази точно лесбо групичка, нооо явно си има причина, и аз не крия слабостта си към основното действащо лице Smile Но, както и да е, няма да ти навлизам прекалено в личното пространство. Само бих могла да споделя, че като чета какво се случва из тия лесбо среди, звучи направо разгулно и малко ми се приисква и на мен да ги пообиколя...

Относно ситуативните дами - нямам никаква представа, май трябва някоя богата съфорумка да сподели, но всъщност, като се замисля, откакто започна кризата, може би съм ситуативно хетеро, дали има такъв феномен?!? Embarassed
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by semper_fi on Пет 17 Окт 2014 - 15:03

Да, статия е върха! Very Happy
Отдавна, много-много отдавна не се бях смяла така на прекрасно поднесените истини за "вида" ни Very Happy

А "ситуативните" дами се срещат под път и на път от 100 години. Общо взето откакто има богати жени ...
Но Камиту възнесе тази "професия" до значителни висини. След нея въпросните красавици не се задоволяват само с чаршафите, но искат и официално признаване на "отношенията" с ВИП персоните.

А защо и при ВИП персоните менкането е на мода ... това вече е дълбок психологически въпрос, чиито търсене на отговор изисква поне половин бутилка хубаво уиски. Затова ще го оставя за след 4 часа, когато работната седмица официално ще приключи.
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33
Местожителство : София

Писане by BettyBlu on Нед 19 Окт 2014 - 20:13

lira написа: Като начало нека подозрително да споделя, че ми е интересно защо все те влече към тази точно лесбо групичка, нооо явно си има причина, и аз не крия слабостта си към основното действащо лице Smile Но, както и да е, няма да ти навлизам прекалено в личното пространство. Само бих могла да споделя, че като чета какво се случва из тия лесбо среди, звучи направо разгулно и малко ми се приисква и на мен да ги пообиколя...

Лира, отговарям на подозренията ти:
По някакво стечение на обстоятелствата, имам далееечно познанство с две от страните на любовния триъгълник,
да речем, че са "хипотенузата" и единия "катет" Wink
Затова и вяло следя клюкариите по техен адрес, дребно човешко любопитство, един вид...
Не, нямам слабости нито към медианата, височината или средната отсечка на триъгълника

Освен това, за добро или лошо, българската "сцена" разполага в момента с такъв материал -
такива са известните представителки на нашето общество.
И каквото се пише за тях, разбира се, влияе на общественото мнение до някаква степен.
Това е втората причина вяло да следя лес-новините.
Да знам предварително утре какво ще обсъждат колегите в обедната почивка.
Има си и добрата страна - обсъждайки, те без да подозират, разкриват пред мен кой до каква степен е хомофоб.
Тактически се насочих към най-крупния хомофоб, който ни мисли за болни.
И леееко се постарах да се сближим професионално Smile
Хората понякога нищо не подозират
Безценно е...

BettyBlu

Брой мнения : 203

Писане by lira on Нед 19 Окт 2014 - 20:53

Ех, BettyBlu, как да кажа, поласкана съм от откритостта ти и ми се иска да кажа "нямаше нужда", но всъщност е доста по-приятно, че сподели. Кой знае дали и аз не съм някоя ъглополовяща някъде там, но нали всички в тази лесбо вселена сме свързани и в крайна сметка сме едно голямо семейство Very Happy ...или някоя геометрична задача. Горките мои колеги пък са принудени всеки ден да слушат за лесбо любовните ми перипетии, но никоя тактически не се е сближила с мен, което малко ме натъжава. Отнесох се в лични разсъждения, но да, и аз следя изкъсо лесбо новините, както се казваше в една реклама, понякога дори и от уста на уста Wink
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by Primavera on Нед 19 Окт 2014 - 21:45

"Съвсем просто е: ако едната вече не е толкова млада, другата трябва да е по-млада, ако едната е брюнетка, другата трябва да е блондинка, ако едната е богата, другата трябва да е още по-богата, ако едната е известна, другата трябва да е още по… И така до лоша безкрайност, защото намирането на „по-по-най” никога не се реализира, а и не може да бъде, защото е психологически механизъм, а не /само/ биологична и социална потребност."
Ама вЕрно колко е просто, а пък аз се чудя що така не ми върви в любоФта... добре че е тази журналистка (или каквато е там), че да ми отвори очите. За "синдрома на студените чаршафи", характерен за този "сорт" връзки също не бях чувала ...
По въпроса за "ситуативните" дами, може би са такива, които имат "обратна ориентация" в определени ситуации ... каквото и да означава това Embarassed

Primavera

Брой мнения : 442
Възраст : 38
Местожителство : София

Писане by Regina on Нед 19 Окт 2014 - 23:16

Нивото на жълтата журналистика в стил Албена Вулева не е проблемът. То е синдромът на проблема, който е в главите на хората. Онези, които искат да прочетат нещо такова, написано точно така, с точно този изказ. Защото е отражение на собствените им възприятия, на собствения им сив, мрачен, грозен и крайно беден вътрешен свят.
Ето това е проблемът, това е източника на бедността, нищетата, неграмотността и всички останали от дневния ред на българската помийна действителност, с извинение.
Regina

Брой мнения : 273

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics