Търси се!!!! Момиче в Есенс!!

Go down

Търси се!!!! Момиче в Есенс!!

Писане by Гост on Чет 9 Окт 2014 - 2:41

Здравейте, пробвам чрез форума да открия момиче, което днес беше в Есенс. Честно казано сега като се прибрах установих, че имам ярко усещане за излъчването й, но почти никаква представа за конкретни черти от външния й вид или облеклото, за да я опиша.... Седеше на бара от страната на външната врата и пиеше бира, беше сама и остана до към 2:15 някъде. По едно време се заговори с двойка момичета, с които струва ми се, обмениха координати, в случай че не съм изтълкувала погрешно факта, че се запознаха там, но те по някое време си тръгнаха сами. Ако някой се разпознава или пък разпознава някаква част от описаната ситуация, би било мило, да откликне. Искаше ми се да заговоря въпросното момиче,но така и не измислих как, докато накрая просто не си тръгна... :(

Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Re: Търси се!!!! Момиче в Есенс!!

Писане by stardust on Чет 9 Окт 2014 - 4:36

Кофти пропусната възможност.. Следващия път пробвай да заговориш обекта си с: "Може ли да те черпя едно?" Само една от 10 би отказала, или даже от повече Wink Успех в търсенето!
stardust

Брой мнения : 168

Писане by semper_fi on Чет 9 Окт 2014 - 15:05

Мила Paola, поне нещо за момичето можеш ли да кажеш?
С къса коса, с дълга? Слаба, пълна? Висока, ниска?
Ориентировъчни години? Под 30, над 30?
Фем, дайк, буч?
Пя ли нещо? Ако да - евентуално какво?

Познавам барманката, мога да открия девойката, но моля те, дай поне нещичко!
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33
Местожителство : София

Писане by Гост on Чет 9 Окт 2014 - 16:51

Знам, че звучи буквално абсурдно, но за съжаление нямам почти никаква представа от външния вид на това момиче, освен от общото излъчване и изражението й. Косата й беше кестенява сравнително дълго под раменете и пусната. На възраст бих я определила под 25. С тъмни очи беше и топъл поглед...което едва ли дава реална информация, защото особено второто е по-скоро въпрос на възприятие.Като маниери имаше нещо, което изглежда грубо и наподобяващо поведение на мъж, но това ми направи повече впечатление, когато се изправи да си тръгва....телосложение....амиии, ако не си въобразявам вече, ще да е била около 165, но това е нещо, което по-скоро сега си измислям, отколкото да съм направила правилна преценка за вида й в момента, в който я видях изправена.

Гост
Гост

Писане by semper_fi on Чет 9 Окт 2014 - 17:17

Добреее, ще опитам Smile
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33
Местожителство : София