Similar topics

Искам да се оплача.

Go down

Искам да се оплача.

Писане by Two plus Three plus on Сря 1 Окт 2014 - 20:21

Въобще не ми е зор, че не е тук мястото, но съм страшно възмутена от Глобул! Сменят четири от клетките си в моя район и дори не съм получила предупреждение( ама аз подчовек ли съм) за това и неграмотната им агентка ме накара петстотин пъти да сглобявам, разглобявам и още какво ли не за да ме уведоми, че да, няма да имам 3G четиредесет и осем часа. Аз, какво за бога ще правя толкова време офлайн, като техен потребител си искам връзката с мрежата, омръзна ми вече, какво трябва да направя вече за малко Интернет. И сега трябва да се паркирам пред съседите, но и това не е надеждно. Отчаяна съм, моля се на бога на интернета, малко връзка моля!
Two plus Three plus

Брой мнения : 172
Възраст : 24

Върнете се в началото Go down

Re: Искам да се оплача.

Писане by Erdbeben on Чет 2 Окт 2014 - 2:04

Това е нищо. Аз сега ще ги съдя за крайно некоректно отношение
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 25
Местожителство : София

Писане by Two plus Three plus on Чет 2 Окт 2014 - 11:05

Защо?
(днес отново съм пред съседите)
Two plus Three plus

Писане by Just.Me on Чет 2 Окт 2014 - 21:36

Колко познато!!! от 3 месеца връзката им е адски зле,а уж обновлението било до края на септември...интернет връзка супер зле,обажданията на моменти се губи връзката,ама парите да си вземат не забравят. Написали си на сайта,че обновяват 2G и 3G мрежата..бе глупаци,в чужбина от година има 4G от години,като са толкова големи защо не въведът този стандарт в бг?
Just.Me

Брой мнения : 59

Писане by Erdbeben on Пет 3 Окт 2014 - 13:42

Накратко историята ми:
Влизам във виваком, искам да си взема Sony Xperia Z1. Обаче имам още 2 месеца от договора и не мога да преподпиша сега, затова решавам да ида в глобул, тъй като съм и техен абонат. Със същото желание влизам в магазина, предлагат ми z2 или z, но аз казвам че си искам единицата. Последва отговор "добре" и почнахме да попълваме документите. Накрая се оказа че за тази цена съм получила z и допълнителен номер, който, разбира се, е с още една такса. Веднага се върнах в магазина, но отказаха съдействие. Това се повтори още 2-3 пъти и всеки път ставаха все по-арогантни. Накрая просто пуснах жалби до тях и до КРС и КЗП. Сега чакам отговора на КЗП и при нужда завеждам дело.
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 25

Писане by Two plus Three plus on Пет 3 Окт 2014 - 20:18

А договора прочете ли?
Two plus Three plus