Квартира в град София

Go down

Квартира в град София

Писане by izslavova on Сря 13 Авг 2014 - 0:31

Хелоу на всички !  Smile 
Търся си квартира в град София , по възможност в близък до центъра квартал , нямам никакви претенции дали бъдещата ми съквартирантка\съквартирантки гледа кучета , котки , прасета , мишки или каквито и да е животни даже обещавам да помагам с грижите  Embarassed 
Пушачка съм , но мога да се съобразявам и да пуша на балкон или прозорец , нямам проблем с партита и подобни мероприятия .
Това е по-важното , ако някоя от вас знае нещичко по въпросът ми , моля да пише !   
izslavova

Брой мнения : 34
Възраст : 21
Местожителство : град София

Върнете се в началото Go down

:)

Писане by :):):) on Сря 13 Авг 2014 - 14:45

Здравей. Каква точно квартира си търсиш и колко близо до центъра? Имам предвид има ли определен транспорт (метро примерно), до който да търсиш бърза връзка, или работа, до която искаш да се придвижваш за по-малко от 2 часа? И задължително ли искаш съквартирант/ка? Сама няма ли да ти е по-добре?
Сори за въпросите, но дълго се занимавах с PR за фирма, която се специализира в строежи, ремонти, покупки, продажби и отдаване под наем на недвижими имоти и поне като съвет бих могла да съм ти полезна все още (не са избледнели спомените, не са напълноSmile Така че с малко спецификации, ще опитам да те насоча към нещо изгодно. Е, винаги може да пуснеш и приятелските връзки, ако някой се нуждае от съквартирант (приятел-на приятел- на приятел и т.н.)
Като добра локация от личен опит бих ти препоръчала нещо в "Хиподрума" или "Лагера". Ако искаш да ти ги похваля - драсни ред, защото не ми се пишат дълги мейли в моментаSmile
И успехSmile
:):):)

Брой мнения : 57

Re: Квартира в град София

Писане by izslavova on Чет 14 Авг 2014 - 21:49

Здравей , благодаря ти за отделеното време Smile
Няма значение каква ще е квартирата и къде ще бъде , но е желателно в близост да има метро .
Иска ми се да имам съквартирантка , защото някак не ми се живее сама , никак даже  Very Happy 
А Лагера и Хиподрума са добри попадения , даже в момента живея доста близо до тях , но за съжаление транспорта не ме устройва : ( .
izslavova

Брой мнения : 34
Възраст : 21
Местожителство : град София

Re: Квартира в град София

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото