Романтика,любов,страст...

Go down

Романтика,любов,страст...

Писане by Aleksa on Чет 24 Юли 2014 - 22:54

Романтика,любов,страст...другото оставам на Вас
Aleksa

Брой мнения : 73

Върнете се в началото Go down

Re: Романтика,любов,страст...

Писане by Hun7eR's Fac3 on Вто 29 Юли 2014 - 20:18

Интересно защо никой не е коментирал тази тема...нима нямаме момичета във форума, които да харесват романтиката? Нито пък имаме страстни или момичета, които знаят значението на думата любов? хмм  

Романтика, романтика, романтика...второто ми аз. Не всеки обаче може да забележи тази черта в мен, защото принципно не го коментирам. Хубаво, е когато човек може да създава романтика, но пък ако човека до теб не е фен на тези неща - всичко отива по дяволите. Забелязала съм, че лесбийките, които харесват романтиката са малцинство, докато бисексуалните са по-склонни да залитнат към тези усещания.

Любовта и страстта няма да ги коментирам днес, защото в момента не напират такива емоции в мен.
Hun7eR's Fac3

Брой мнения : 97
Възраст : 23

Писане by Aleksa on Вто 29 Юли 2014 - 21:44

И аз това се чудя няма ли девойки,които да се включат в темата...съгласна съм с теб,че ако човека с когото си не си пада по романтиката,колкото и да си романтична натура,неминуемо ентусиазма ти се изпарява спрямо този човек.А що се отнася до любовта и страстта мисля,че вървят комплект със романтиката  Smile 
Aleksa

Писане by Hun7eR's Fac3 on Вто 29 Юли 2014 - 21:54

Ммм за любовта много, много не мога да се съглася, защото не можеш да изпитваш любов към някой, с който си от скоро. Това обаче, че не значи, че не можеш да създаваш романтика без любов. За пример ще ти дам това, че ако съм с някое момиче от скоро, мога да създам какви ли не романтични ситуации и така нататък, но със сигурност все още към нея не изпитвам любов. Ако кажа, че изпитвам това чувство определено ще излъжа. Това е като дечицата, които си постват коментари във фейсбук от типа "Мило...днес правим 1 седмица и ти си любовта на живота ми". На мен това ми е смешно. Любовта е чувство, което не се появява, когато ние решим, не става с щракване на пръстите. Поне аз така мисля, пък може и с грешни представи да живея...кой знае...  
Hun7eR's Fac3

Брой мнения : 97

Писане by Regina on Нед 14 Сеп 2014 - 17:30

Бира, цаца, пържени картофи...
Regina

Брой мнения : 273

Писане by Aleksa on Нед 14 Сеп 2014 - 20:26

regina наслаждавай им се
Aleksa

Писане by RINA on Нед 14 Сеп 2014 - 21:08

Аз си падам по романтични...за себе си не говоря, а показвам Wink
RINA

Брой мнения : 118
Възраст : 28
Местожителство : Пловдив

Писане by Morganna on Вто 16 Сеп 2014 - 14:18

archangelus написа: Любовта е чувство, което не се появява, когато ние решим, не става с щракване на пръстите.

За съжаление, не е чувство което се появява, когато ние си решим, и често се влюбваме в неподходящите хора.. но понякога е по-добре така, от колкото ние да си избираме и да избираме все грешни. Съгласна съм, че любовта и романтиката не вървят ръка за ръка, но когато се комбинират, романтиката е по-силна.. тя потдържа огъня на любовта. Била съм с човек, който не е фен на романтичните неща и не е много приятно, ти цял ден се бъхтиш да направиш перфектната изненада, а после..бива подминавано все едно нищо не си направил. Такива хора ми се струва, че не са и способни да изпитват истинска любов, но може и да греша и да съм твърде емоционална както винаги angel А страстта.. какво би била любовта без страст?
Morganna

Брой мнения : 16
Местожителство : Велико Търново

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics