На кафе?

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

На кафе?

Писане by Гост on Сря 26 Мар 2014 - 13:04

Алармата опищява света 5 часа след като дисплеят за последно е изгаснал в ръцете ми. Размърдвам се като огромен пашкул под карминеночервените завивки и си мисля:
"Само по рекламите се събуждат с усмивка, скачат от леглото и вече са заредени с енергия за цял ден простотия в работата. И само по рекламите баш когато са в цикъл, те баш тогава трябва да си облекат най-искрящо-белите-като-негърска-усмивка дънки/клинчета!"
Сърдито ръмжене моментално заключава, че искам да убия някого и да се върна обратно в леглото!  Sleep 
Изпод дебелия юрган с мъка се показва една ръка, която с напипване се опитва да стигне до телефона - "Сега наблюдаваме излюпването на какавидата", представям си гласа на водещ в предаване на National Geographic.

Една мисъл пронизва съзнанието ми като бръснач: "Искам да си обуя някой спортен панталон, да навлека суитчъра на университета и да отида на кафе с нови и интересни хора". Даже решавам кои очила ще си взема, остави другото!
Ражда се идеята за онлайн кафенето - /ако някой иска, нека го кръсти/.

Нали знаете как в "Ел връзки" всички се събираха в кварталното кафене на Марина и обсъждаха набързо коя каквото има за деня? От този позитивизъм имам нужда понякога /особено от понеделник до четвъртък всяка сутрин -петъците се преживяват някак по default/ Very Happy

Така че нека в тази тема най-ранобудните правят кафето, пък другите да се присъединяват за по чаша "капучино" и добро настроение   

И понеже аз започвам темата... Добо утро на всички!

Днес сядам сериозно да си пиша дисертацията, та кафетата ще се редуват с ред бул, докато кръвоносната ми система не оповести в Държавен вестник, че се прекръства на кофеинова/тауринова такава.  study 
На вас, момичета, ви пожелавам успешен ден и ако имате 10 свободни минути, елате за Coffee break.

Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Re: На кафе?

Писане by sunn4o on Сря 26 Мар 2014 - 15:40

Кафе! Обичам кафе!
А добро утро и от мен! Smile
Както се подразбира от ник-а ми - хич не обичам да ставам рано, за това едва ли ще съм от тези, които ще правят кафето.
Днес нямам представа какво ще правя. От толкова време не ми се беше случвало да имам няколко поредни почивни дни, че съм забравила как се ползват. Опциите са - да си довърша курсовата, да седна да чета за другия изпит или да не си тормозя мозъка толкова, а да разтоваря с някоя хубава книга. Много четене ми се очертава, което и да избера. : )
За довечера поне се надявам да се организираме и най-накрая да полеем успешното начало на сесията.

Ето и едно усмихнато капучино от мен
sunn4o

Брой мнения : 392
Местожителство : София

Писане by Гост on Сря 26 Мар 2014 - 17:29

Постът ти ме накара да се усмихна - значи не съм само аз тая, дето е потънала в работа край дисертацията си?
Благодаря за капучиното *сръб*   
Аз пък съм работила като бариста и мога да правя по-хубави картинки върху кафето :P Утре сутрин ще покажа - съквартирантът ми се прибира в България  /  / и ще трябва да го изпратим още с първи петли. Very Happy

А... един въпрос: защо се полива ОТКРИВАНЕТО на сесията?   Харесва ми... Харесва ми.

Гост
Гост

Писане by sunn4o on Сря 26 Мар 2014 - 17:46

Радвам се, че съм накарала някой да се усмихне. И искам да видя какво можеш да рисуваш по чашите - аз така и не се научих, така че адмирации от мен. : )
За сесиятаааа....ами че то за края на сесията всеки е свикнал да полива случая. А какво пречи и да я открием така. Пък и да чукна на дърво започна доста добре, надявам се така и да приключи.  sunny
sunn4o

Писане by Гост on Сря 26 Мар 2014 - 22:40

Как върви поливането?
Тук следобеда пекна слънчице и реших да изляза на разходка малко - НА ВЪЗДУХ, нали...  bounce 
Бях забравила, че Шотландия е Пролет Резистънт.

Гост
Гост

Писане by Let_me_love_you on Чет 27 Мар 2014 - 10:34

Добро утро!

За мен билков чай с медSmile

Днес мога да се похваля, че е четвъртък и че след днес идва петък, и после 2 дена ще бъда сама...нещо, което отдавна не се е случвало...толкова отдавна, че не знам, какво да си правя свободното време. Най-верятно ще чистя, може би ще сготвя...другият вариант е да играя тенис на маса цяла събота с 20 пръча в Борисовата и в неделя да отскоча до Витоша...но така няма кой да се погрижи за апарамента...това са ми терзаниятаSmile

ПосръбSmile

thequeensguarddog - можеш ли да правиш такива красоти с горещ шоколад, за да може и аз като човек, който не пие кафе да им се порадва? Пожелавам ти мноооого слънчеви лъчиSmile

sunn4o - това с поливането ми е познато...и аз поливах, ама с прясно мялко, че нали не пияSmile)))сигурно за това и само аз завършихSmile)) кой знаеSmile

Посръб...да плащам сметката и да се връщам към едни смотани таблици....
Хубав и усмихнат денSmile

Let_me_love_you

Брой мнения : 24
Местожителство : На границата между това, което съм и това което се иска от мен да бъда!

Писане by Гост on Чет 27 Мар 2014 - 13:51

Добро утро/Добър ден, момичета Smile
Госпожицата с чая - аз черпя :P

Значи еманципацията на жените се изразява в това, че ОСВЕН да се занимават с домакинската работа имат свободата да си намерят и друга работа, така ли да го разбирам? Дори и в гей-връзките? Very Happy
Дилемата, както си я задала е "Да чистя ли, бе, хора, или да си почивам"?

Иначе драконът е върху горещ шоколад Smile

Гост
Гост

Писане by sunn4o on Чет 27 Мар 2014 - 14:42

Я колко хубаво, че се събираме все повече "ранобудни"  
Момичета, това поливане стана по-известно на теория от колкото на практика. Така и не се организирахме снощи, но не съжалявам. Най-хубаво ни се получава спонтанно Smile
Let_me_love_you написа:

sunn4o - това с поливането ми е познато...и аз поливах, ама с прясно мялко, че нали не пияSmile)))сигурно за това и само аз завършихSmile)) кой знаеSmile

Недей така, моля те!    С поливане или без се смятам за добро дете и имам намерение да завърша. Smile
thequeensguarddog - тези красоти (особено дракончето) сърце не би ми дало да ги изпия. Предпочитам от страни да им се радвам. Smile
Хайде сега да си пуснем хубава музика и да започнем деня! (добре де-аз да го започна  Embarassed  )
sunn4o

Писане by earl_grey on Чет 27 Мар 2014 - 21:17

Госпожицата с чая... :DI like it!

Късничко е...време за едно Irish coffee, с повече от Irish съставката!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by Ihina on Пет 28 Мар 2014 - 1:08

Това е моята отрова... Кофеинът си го набавям с бритиш стайл чай Smile
Истинско кафе пих за пръв път преди има-няма месец в Лондон в един етиопски ресторант - "Савската кралица". Етиопците си имат специална кафеена церемония и понеже братчедът я поръча, нямаше как да не пийна... Кафето /чисто, само захар допълнително се предлага/ беше наистина хубаво, но определено не е... me cup a tea Smile 
Уви, от цял живот злоупотреба с кола се опасявам, че кофеинът вече не ми влияе и мога спокойно да изпия една водна чаша черен чай с мляко преди лягане и да си заспя като къпана... Друг е въпросът, че спането през нощта за мен си е чиста загуба на време... Толкова по-хубаво е да се спи през деня и да се вършее през нощта...
Затова и в петък чакам с нетърпение края на рабония ден, знаейки, че най-накрая ще мога да си правя каквото си искам цяла нощ и няма да се налага да се опасявам как ще се събудя на следващата сутрин за работа /пет аларми и събуждане по телефона едвам ме вдигат 20 мин. преди да трябва да изляза Smile /.

@earl_grey Аз се сещам само за една айриш съставка, от която бих искала повечко Embarassed Smile
Ihina

Брой мнения : 858
Възраст : 36

Писане by Let_me_love_you on Пет 28 Мар 2014 - 8:42

"Госпожицата с чая"   Very Happy  - много ми харесаSmile))
Днес съм на горещ шоколад, с дракон, че мнооого ми хареса външния видSmile

Ihina - раздвам се за чаената подкрепаSmile - мислих, че няма да намеря такаваSmile

Добро утро от мен... sunn4o - завършването си зависи изцяло от човека...просто при мен така се получи, че от група 16 човека, след 5 години се дипломирахме двама...дали от преполиване или по-скоро от мързел и несериозност - те си знаят, но вярвам че при теб всичко ще е 6 -  Wink 

Колкото до моята дилема ... "Да чистя ли, бе, хора, или да си почивам" - ще се опитам да ги съчетая...че гаджелъка като си дойде в неделя трябва да има, какво да се яде и къде да стъпва из стаите... какво да се прави - минусите на съвместния живот - щеш, не щеш трябва да се чисти...Smile

Сега отивам да си направя един истински чай от лайка...после закуска от 3 ябълки и хайде на работа...положителното е че е ПЕТТТЪЪЪК...Smile Ihina - раздай се и заради мен довечераSmile, че аз ще спя 5-я сън и няма да могаSmile Wink 

Let_me_love_you

Брой мнения : 24
Местожителство : На границата между това, което съм и това което се иска от мен да бъда!

Писане by sunn4o on Пет 28 Мар 2014 - 9:02

Доооооообро утро и от мен    
Ето, да се види че и аз мога да ставам в нормално (за останалите хора време). Жива мъка си е това! На всичкото отгоре трябва и на работа да ходя.  Neutral 
Тооооолкова съм съгласна с Ihina за "Толкова по-хубаво е да се спи през деня и да се вършее през нощта..." ама ходи го обяснявай на света..
Не знам по какъв случай, но ми хрумна че има и много по-ефективни и приятни начини за събуждане, след които всякакви кофеини и прочие са налълно излишни  Embarassed Embarassed  даам...забравих си мисълта..както и да е : )
Та госпожици с/без чай,кафе,дракони и кой каквото го влече - хубав ден ви пожелавам. Отивам да се приведа в човешки вид и са симулирам работен процес.
sunn4o

Писане by Гост on Пет 28 Мар 2014 - 13:39

Добро утро, девойки и девойчета  Very Happy 
Започвам с оплакване - Великобритания е пролет резистънт!
Онзи ден на плажа снимах тюлен. Излишно е да казвам, че бях с шал, 3 ката дрехи и пак успях да се разсополивя. То пък, значи!

От друга страна, на стикера на луканката пише, че съдържа витамин C  

Аз също съм на работа следобяд, преди това до университета трябва да ходя, дисертацията ми е до под кривта круша и за всичко сте виновни вие! /Защото така е по-лесно Very Happy/

Понеже тая тема още като я създавах реших, че ще е позволен всякакъв спам..., та сега искам да ви копирам нещо, което ме зареди много позитивно. Авторката е krasitta.

Преброителката

Уговорената ми среща с преброителка /един брой/ е за 8 вечерта вкъщи. Бързам да се прибера.

Нося: печена скумрия /за мене/, препечена пилешка пържола – за котарака, на когото това му е последното ядене за следващите два дни, понеже ще го кастрират и ако плюска, има опасност да одрайфа лекарите, и пършива маруля.

Влитам, хвърлям торбите на масата и таман да почеша котарака по ухото, и се звъни.

Ето го, идва!!!, както викаше Мая Новоселска!

Така се вълнувам - ще ме преброят и някой някъде в тая държава най-накрая ще знае, че съществувам, въпреки че вероятността от това да произтече някаква полза е твърде проблематична.

Добър вечер, казвам учтиво, заповядайте, искате ли вода, чай?

Удържам се да добавя „а скумрия?“.

О, котка, казва в отговор преброителката по същия начин, както някои казват – о, хлебарка, и с отривист жест вади найлонови калцуни от чантата си – като тези, дето си обуват в операционните. Оцъклям се, докато тя обяснява, че си ги обувала навсякъде, за да не цапа, ама аз не й вярвам.

Недейте, казвам великодушно, и без това е мръсно, с което й показвам, че съм разконспирирала хигиенно-санитарните й задръжки.

Котаракът препуска нагоре-надолу като дива свиня, мяучи истерично и гледа рибата от упор, а преброителката свенливо свива обезкалцунени кълки на единия стол.

Имате ли лампа, пита плахо, аз отговарям утвърдително и тържествено светвам, като й обяснявам, че току що си влизам и затова е тъмно, а не че по принцип живея като прилеп, ама тя не ме слуша.

Сядам на съседния стол и паля цигара, а тя започва да ми задава въпроси.

След първите два до мен достига слухът, че съм: 1. общоналично население. 2. глава на домакинство. 3. но не и глава на семейство.

Фрустрирам се неимоверно.

Колко квадрата е квартирата, вади ме тя от мислите ми, и аз отговарям. А колко от тях били кухня?

Хаха, казвам, че вие на това кухня ли му викате, обаче тя продължава да настоява.

Ми, не знам, казвам, ако си носите шивашки метър, заповядайте да измерите, обаче тя на око отсича – 12, и аз се съгласявам. Що да не е 12, някой да е забранил със закон кухнята ти е да е 12 квадрата? Не е.

А вестибюлът колко бил? Викам – кое?!? Приличам ли ви на човек, който има вестибюл? Май не притежавам такова, и тя прилежно пише чавка в анкетната карта.

Сега ще ви задавам въпроси, а вие ще казвате „да“ или „не“, нарежда тя и аз кимам.

Имате ли баня – да. А водопровод? Викам, вие майтапите ли се, само щото нямам вестибюл, да не мислите, че живея като бушмен и си наливам вода от Перловския канал в поцинковани кофи?!?

Тя пак пише чавка.

Пералня – да, печка – да, интернет – да. А телевизор?

Не, казвам ясно и внимателно.

Нищо, имах и други хора, които казаха, че нямат, отговаря тя състрадателно. Един вид – не съм сама в мизерията си. Опитвам се да й обясня, че аз съзнателно съм се отказала от телевизора, но вече сме на въпроса за съдомиялната. Ми и съдомиялна нямам. А климатик? Поне?!?

Тц.

Въобще, с напредването на въпросите осъзнавам, че аз съм едно много нещастно общоналично население, глава на домакинство и не-глава на семейство – нямам вестибюл, нито съдомиялна, още по-малко пък климатик и телевизор.

Имам само водопровод и баня.

Пак се фрустрирам, а котаракът използва настъпилата пауза, за да ухапе преброителката по глезените, след което гъвкаво се набира върху третия стол, изваждайки половинметрови нокти, скача на масата и започва да се зъби на скумрията отблизо.

Обърнете му малко внимание, нахранете го, аз не бързам, с надежда казва преброителката, а аз й отговарям, че това е процедура, която не се извършва пред погледа на невинни хора. Тя преглъща.

Религиозна ли сте, пита ме изведнъж и на мен ми се изправя косата, представяйки си как ей сега ще извади една торба с книги на Муун и ще започне да ми проповядва.

Може да не отговаряте, допълва бързо тя, обаче аз много държа да отговоря. Откъде да знам дали съм религиозна, каква е дефиницията на религиозен, питам я, щото, нали, не е като да съм си иззидала амвон в къщата, може би ако имах вестибюл....

Нищо, нали сте кръстена, значи сте религиозна, изстрелва тя и преди да се усетя, се сдобивам с чавка и по тоя параграф.

Отговарям успешно и на следващите въпроси и след 15 минути вече официално съм едно преброено общоналично население и глава на някои неща, а на други – не.

Е, довиждане, аз ще тръгвам, казва тя, като че ли уплашена, че ще я поканя на вечеря, и хуква. Преди да успея да се докопам до вратата, тя врътва ключа. Аз сама си отключвам, казва с леко нервен смях, ловко изскача на площадката и докато смогна да й пожелая успех с останалите населения, тя вече е на долния етаж.

А аз оставам сама – общоналична глава на котарак, скумрия и водопровод. Без вестибюл, съдомиялна и телевизор. Но за сметка на това – религиозна. Кво повече да искаш от тоя живот?!?

Гост
Гост

Писане by sunn4o on Пет 28 Мар 2014 - 14:13

xaxaxaxaxax made my day 10x Smile
sunn4o

Писане by colorful_souls on Нед 30 Мар 2014 - 1:41

Пак заменям кафето с ябълков чай... Тъкмо приключих с "вълнуващ" доклад,касаещ нефтени разливи - дано университета оцени моите среднощни усилия, и поради невъзможността си да заспя реших да пиша тук, докато будувам и се опитва да привикам музата си,за да скалъпя някой и друг разказ.

colorful_souls

Брой мнения : 5

http://facesofthecity.wordpress.com

Писане by Гост on Нед 30 Мар 2014 - 1:57

Аз пък не съм мигнала от 48 часа, плюс че днес изкарах най-дългата смяна на света, заради колежката, която имаше НАГЛОСТТА да се натрови със суши и днес просто ни обрече на робски труд с колегата.
/я! 3 реда изречение! Very Happy /
Преди малко се прибирам - сама съм. Съквартирантът е нощна смяна и въпреки умората успях да намеря сили да се зарадвам - писна ми от входа още да го чувам как се вживява в тая Лига на Легендите /компютърна игра/ и с отварянето на вратата да ме лъхва миризма на чипс, бира и непроветрено.

Скапана съм. Знам и че изглеждам зле - иначе шофьорът нямаше да ме пита Окей ли съм и всичко наред ли е.
По пътя към вкъщи реших да проверя дали наистина от недоспиване човек затъпява. Играх наум онази Държави-Градове-Села. Резултат - затъпява се наистина! Реших, че Катманду е държава - трябваше просто да си напиша точка за КИТАЙ и да продължа с Л-.

Сложих полуфабрикати в микровълновата - чух я, че звънна преди 10 минути, но ме мързи да стана - никога не съм осъзнавала колко удобен е фотьойлът. Ябълков чай с аромат на канела? Плийз? *rolling eyes*

За писането на задачи към университета... просто не ми се отваря темата. Все още се старая да довърша това мотивационно писмо, дето ми трябва за магистратурата - имам чувството, че се продавам! Изреждам си всичките качества, ама така масторски се описвам, че като прочета първия абзац и ми се доревава чак от гордост и започвам да се чудя защо хората не си кръщават децата на мене... или поне някоя улица? Very Happy

Утре ще постна нещо забавно, което четох в почивката. Пак е от същата авторка като това по-горе.

П.С. Госпожицата с чайовете... Ако не държиш да си говорим БАШ СЕГА и да обсъждаме проблемите в Близкия изток, проблемите на Украйна, проблемите на българската политика и проблемите на днешната младеж - заповядай за компания. Но в момента наистина предпочитам.... споделената тишина. Smile
Може да пуснем филм.

Гост
Гост

Писане by colorful_souls on Нед 30 Мар 2014 - 2:09

Това с мотивационното е малко неловко , особено ако  не искаш да se чувстваш като баба,която хвали внучето,затова че е получило плюс в учителския тефтер във втори клас за правописа на думата "сватба" . Аз все още не мога да повярвам, че бях приета с мотивационно писмо,в което сравнявам глобалните проблеми с охлювите, пресичащи калната пътека по изгрев слънце. Явно четящият е бил в настроение. Успех с твоето!

Послепис: тя ябълката не върви така добре с нищо друго освен с канела и малко посмачкано ванилово руло.

Не успях да намеря зелена такава, която да изглежда достатъчно добре.
colorful_souls

Брой мнения : 5

http://facesofthecity.wordpress.com

Писане by Гост on Пон 31 Мар 2014 - 12:52

Добро утро/добър ден!
Както бях обещала - публикувам тук нещо от krasitta - a.k.a. Красимира Хаджииванова, на което съм се смяла с глас!

Привечер е и влизам в кварталния магазин за нещо дребно. Първото, което чувам, е жизнерадостно детско гласче.

А, мамо, виж какви сладоледи! Виж!

Мамата не гледа. Сигурно е виждала много сладоледи и точно тези няма начин да й направят особено впечатление, а е много вероятно и всички да й изглеждат еднакво отблъскващи. И малкият усеща това, така че сменя тактиката.

Не че искам да ми взимаш /не, бе, как ще иска/, просто ги виж какви са хубави!, променя посоката на 180 градуса детето, убедено, че себеотрицанието ще трогне родителката и то ще бъде моментално засипано с поне три кутии, ако не и четири.

Тя обаче е вряла и кипяла в подобни сценки и отново не обръща внимание на тъй красивия сладолед.

Настъпва временно мълчание, двете страни се занимават със свои си работи – единият обмисля печеливша политическа стратегия, другият избира мляко.

Виж, в този има шоколадови парченца – прокарва нова линия малкият, оплезил език над хладилника. Един вид – не е някакъв най-обикновен сладолед, за който не си струва да си даваш парите. В този Има Шоколадови Парченца, бе, госпожо!

За голям детски ужас майката изсъсква нещо в стил „престани да ме занимаваш с твоите сладоледи“ и отпрашва към рафтовете с олио.

Момченцето се нацупва.

Поне шоколад няма ли да ми купиш?, пита с надежда.

Не, и шоколадът няма да го огрее, разбираме всички в магазина.

Умолявам те!, удря го на молби хлапето, с доста драматично изражение на лицето – на живот и смърт му е да има шоколад и го разбирам, понякога и аз така се чувствам, само дето мога да си го купя сама, за разлика от него.

Не ме обичаш значи, щом не искаш да ми купиш шоколад!, произнася на висок глас тежката присъда хлапето и гледа с надежда майка си, уверено, че публичното обвинение вече трябва да подейства и вероятно ще получи не само шоколада, но и сладоледа, и изобщо всичко мечтано в магазина.

На майката обаче изобщо не й пука.

Не те обичам, връща удара тя и безцеремонно продължава да пазарува. Малкият не е очаквал такъв обрат и няма готов отговор – как се отговаря на такова нещо? Временно настъпва затишие, но напрежението във въздуха се усеща от всички. Някъде около рафтовете със сирене и мляко завесите отново се вдигат и малкият излиза на сцената.

А не искаш ли да вземем някакъв сок, за всички вкъщи?? Например от боровинки, ето този е много хубав!, прокарва нова политическа платформа малкият. Този път е заложил на популизъм - „да има за всички“, не само за него, ето това би трябвало вече да подейства като магнит, нали, защото ще има и за него, и за майка му, и за баща му, и за сестри, и за братя, и баби – въобще, как да откажеш на такова предложение, все пак е намесено благополучието на цялото семейство?

НЕИСКАМДАЧУВАМЗАНИКАКВИСОКОВЕ!, изригва вече майката, на ръба на нервите си, обаче хлапето е упорито и не се отказва лесно, за което ми идва да му стисна ръката, но се удържам.

Виж, плодово мляко, изчуруликва нежен детски глас някъде иззад мене. Истинско е!, с авторитетен глас на агроном съобщава детето – явно неведнъж е ставало свидетел на домашни дискусии за качествата на киселото мляко. Не искаш ли да си купим няколко?, прокарва нови търговски трикове малкият.

Майката спира насред магазина, поглежда го и дръпва реч, от която публиката и участниците в драмата разбират, че:

Последното, което тя иска, е плодово мляко. Никога няма да поиска плодово мляко, ясно ли ни е? Освен това не иска сладолед, шоколад, сок, бисквити, близалки, дъвки, бонбони, пуканки, кисело мляко и нектар, а най-лошото е, че състоянието й няма изгледи да претърпи съществена промяна НИКОГА.

Съобщението идва малко в повече на дребния и той се свива омърлушен и угнетен зад количката. Отрязан е по всички флангове, животът е черен, буреносни облаци са се спуснали над магазина и никога няма да се вдигнат оттам. Става ми жал, идва ми да му купя целия рафт с мляко и да го абонирам за сладоледите за 1 месец напред, ама някакси не върви.

И в този момент, съвсем като по филмите, мамата проявява човешки облик и фабулата, за радост на изтерзаните зрители, претърпява обрат.

Искаш ли да купим ягоди?, пита тя небрежно, а малкият едва не глътва бутилката с олио, която му е поверена да носи.

ДА!, светват му очичките и започва да подскача неконтролируемо около количката, забравил и за сладоледи, и за Шоколадови Парченца, и за млека, соци и боровинки.

Всички наоколо си отдъхваме.

Слава богу, в живота все пак има някаква справедливост.

Гост
Гост

Писане by sunn4o on Вто 1 Апр 2014 - 23:04

Добро...Добра.....Охх кого заблуждавам и аз!?! Хич не е ДОБРЕ ДНЕС да разберем, че сме имали изпит ВЧЕРА, но никой от великата администрация не ни е уведомил. Компромис ни е направен изпита да е утре! По този повод след 12часовата ми смяна ще ми се наложи да прекарам остатъка от...денонощието в писане на курсова работа и четене на съответния материал за изпита (поне този път учебникът е само един брой)!  Neutral Neutral На всичкото отгоре изпита е само час преди следващата ми смяна! Няма да споменавам колко ме е яд, че вече изпуснах огромна част от мача, който се надявахГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!! МАМКА МУ!! Верно ли бееееее!!!!!!!!!!!
              Е НЕ!
Капака май ми падна, когато току що видях имейл от един от доцентите. Допуснал ме бил на изпит! Можело с тази разработка да се явя...на изпита миналата седмица...който вече взех...е не мога вече......
sunn4o

Писане by Гост on Вто 1 Апр 2014 - 23:47

Малеее.. при тебе си е направооо...
Обаче виж, разбрах, че в Овча купел имало цирк - ако не си виждала камила да си пасе на ливадата между панелките... Very Happy
Успех с ученето - като си дадеш междучасие в някакъв момент - пиши тук - кафето е от мен ^^

Гост
Гост

Писане by sunn4o on Сря 2 Апр 2014 - 1:35

2 страници! Върви бавно...а на часовника сякаш хич и не му пука. But I am a rockstar! I am a rockstar!...
Ужасно усилие се изисква за да стана да си сипя кафе, но ако не го направя сега рискувам да заспя на място..ейсега ще стана.   

thequeensguarddog ей това вече ме поразсъни! Поздравления за приемането!! Пожелавам ти леко следване!

Ииии отново потъвам в четене.......
sunn4o

Писане by Гост on Сря 2 Апр 2014 - 1:59

Девойче, то приемането ще е АКО им покрия изискванията - сиреч, беше нещо от рода на "Искаме те да учиш при нас, ама трябва да ни покажеш, че можеш да си скъсаш задника от учене и да изкараш такива и такива оценки. Иначе другото всичко ти е точно. Ииии намери 5500 британски лири." Very Happy
Те така то!
Чакай - нося каната с кафето, че и аз ще будувам.

Гост
Гост

Писане by sunn4o on Сря 2 Апр 2014 - 2:33

Проблясък на слънчев лъч посред нощ! Сред виртуалните ми архиви се оказа доста прилична информация, която мога да използвам за случая! Директно с copy-paste, все пак аз съм си я писала  Very Happy  Дали пък няма да остане някой  и друг час за сън?  
ххммм кутрето ми се е свило на топка върху по-голямата част от леглото ми, скрило е муцунка с лапите си и блаженно спи. От време на време въздиша сякаш току що е достигнало до  важно умозаключение или потрепва леко при звука на местещи се учебници и тетрадки около мен. Милото ми! :-) Винаги търси начин да се набута някъде до мен или поне да сме в една и съща стая. Спи си! Аз като не мога-спи заради мен :-)

Девойче, ние британските критерии за "да си скъсаш задника от учене" ги знаем и съвсем не са ни непосилни! Smile   Нали?
Сертификат за перфектният ти академичен английски, няколко щедри хвалебствени писма от бивши преподаватели и/или работодатели и евентуално бонус още някое изискване в зависимост от специалността ти. 5500? Съгласи се, че можеше да е и доста по-зле Smile
Пожелавам ти успех с "покриването на критериите" им.

Обявявам една 5минутка, в която да си изпием кафето. Но тихичко моля. Не ми се ще да събудим кучето
sunn4o

Писане by Гост on Сря 2 Апр 2014 - 6:00

Добро утро на най-ранобудните, а и на тези, които изобщо не са си лягали :3

Гост
Гост

Писане by hunter on Сря 2 Апр 2014 - 6:08

.. добро утро на всички от една представителка на тези, които изобщо не са си лягали..
hunter

Брой мнения : 215
Местожителство : Пловдив

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics