Перфектните ни моменти...

Предишната тема Следващата тема Go down

Перфектните ни моменти...

Писане by stifito on Пет 21 Фев 2014 - 4:52

Сигурно сте имали от онези щастливи моменти, които са били толкова "перфектни", че сте искали да траят вечно и които цените в миналото си... Момент, който сте споделили с някое момиче или просто само вие сте го почувствали такъв, без тя да подозира за вашите чувства...
След като гледах това клипче...
Се замислих, какъв е моят перфектен момент...
Та.. Беше преди около 3 години, аз и тя сме колежки първа година, зимно време-7 декември...Денят преди студентския празник. Тя се преместваше в нова квартира (заедно с нейна приятелка от гимназията) и аз, нали трябва да се правя на герой, реших да и помогна с багажа. Преместихме всичко нужно, както и да е... Вечерта аз съм си у нас и си пиша с нея. След хиляди изписани лиготии, някъде към 2 часа тя спомена, че приятелката й я няма и няма да се прибира тази вечер, а тя е сама (а тя си е и от плашливите), пие уиски и няма кой да и прави компания. Получих някаква покана, която си мислих, че е само шега, затова и отговорих  "ти остави, ама наистина ще дойда" ... естествено отговора не закъсня "Ами идвай, какво чакаш... взимай си тоалета и нещата, които ще ти трябват за утре и идвай" (или нещо такова). Хванах такси и отидох. Пихме, напихме се... Време беше да лягаме, тя реши да спим на разтегателния диван в хола, а не по-отделно (не можела да си остави госта сам или тя не можела да спи сама в новата стая... вече не си спомням причината). Пуснахме си сериал, който и двете харесваме... На сутринта, аз се събудих по-рано и разбира се не исках да ставам, защото ми беше адски готино с нея в леглото и под една завивка  Embarassed Аз лежах по гръб, а тя беше с гръб към мен. Спеше с черен потник...няколко минути я наблюдавах и няма нужда да ви казвам, какво си мислех...Но не това е перфектният момент. Той настъпи малко след това, когато тя се обърна към моята страна, сви се и се зави през глава... беше най-сладкото нещо... усещах косата й по ръката си, дишането й (чувството беше невероятно-сгушена почти в мен), също така стана и доста топло и трябваше да се отгъна малко за да не ми е толкова жега...  
Не е нещо особено, но това е един от перфектните ми моменти, а какъв или какви са вашите Smile ?
stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 25
Местожителство : Gorna Orqhovica

Върнете се в началото Go down

Re: Перфектните ни моменти...

Писане by ....... on Пон 23 Мар 2015 - 0:22

Smile

.......

Брой мнения : 36

Писане by Two plus Three plus on Пон 23 Мар 2015 - 22:21

Веднага си спомням, как докато тя крещеше несвързано от другата страна на линията (аз проверявах, на какво разстояние от ушната си мида да държа устройството, без да получа главоболие, но и да не изпускам подробностите от иначе интересната свада) ме връхлетя най-дивата възбудата, която съм изпитвала. Искаше ми се усещането да няма край, знаех, че ако имам възможност бих я наказвала, бих и причинила болка и удоволствие, които не е подозирала, че съществуват. Уви затворих и заспах, а понякога ми се иска да ме ядоса отново.
Two plus Three plus

Брой мнения : 169
Възраст : 23

Писане by lunrog on Пон 23 Мар 2015 - 23:09

Първият път когато успяхме да останем насаме.
Голямо гушкане и Kiss падна.
Вложих цялата си нежност в една целувка и си отворих очите в точният момент, за да видя как тя обели очи от кеф Smile
Мисля, че това е и най - голямото постижение в живота ми.

lunrog

Брой мнения : 122
Възраст : 26
Местожителство : Варна

Писане by No one cares on Пон 23 Мар 2015 - 23:14

Аз съм от онези щастливци, за които перфектните моменти са ежедневие. Дали защото като един заклет оптимист обикновено гледам от светлата страна, или просто защото съм късметлийка, не знам, най-вероятно по малко от от двете. Smile Перфектните моменти... Замисляйки се за тях ми изникват няколко в съзнанието:
Докосването на любимите ръце в тъмен кино салон
Горвене на картофени кюфтета заедно
Танцуване в средата на хола без никаква музика
Обсъждане на изминалия ден в компанията на голяма купа салата
Дълга целувка за лека нощ и "Обичам те, поспаланко" за добро утро...
Мога да продължа списъка още дъъъълго време. Перфектните моменти, моментите на чисто неподправено щастие са тези, споделени с правилния човек Smile
No one cares

Брой мнения : 99
Възраст : 24
Местожителство : София

Писане by FrozenV on Пон 13 Апр 2015 - 20:30

Ммм перфектният момент... Когато тя заспа сгушена в мен bounce... Цяла нощ стоях будна само, за да я гледам как спи.( не че оставаше много от нощта...) Sleep love sunny
FrozenV

Брой мнения : 7

Писане by phoenix on Пон 13 Апр 2015 - 21:41

Перфектният ми момент все още предстои Wink
phoenix

Брой мнения : 15
Възраст : 28
Местожителство : Sofia

Писане by Maybelline on Нед 17 Май 2015 - 21:38

Всичките са перфектни... аз си ги чувствам такива, тя също.

Днес, като ме погледна нежно, приближи се до мен, целуна ме и ми каза "Не съм те целувала отдавна... има-няма 3 минути".

Също днес, като излезе от банята, мокра и без хавлия, трепереше от студ... обгърнах я с хавлията и я гушнах, станахме мокри и двете, целувахме се няколко минути... и следващият момент също беше перфектен...

И всичко друго. Сгушването в леглото, галенето, погледите... когато си говорим, когато си готвим заедно, когато се видим след работа и се приберем у тях или у нас, когато се грижим една за друга, когато се къпем заедно... когато алармата й звънне и се стресна и тя ме гушне (много й е силна алармата и е точно до ухото ми), когато тя се изнерви от нещо в работата и ми обяснява разпалено кой какво направил... абе всичко е много сладко, красиво, нежно.
Maybelline

Брой мнения : 358

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото