Люси и Камелия

Go down

Люси и Камелия

Писане by looking_for_love on Съб 8 Фев 2014 - 17:50

Преди малко прочетох в някакъв вестник че Люси Дяковска (  ) и Камелия са отворили някакво гей кафене или нещо то сорта.Някой знаели дали е истина и ако да къде се намира ?
looking_for_love

Брой мнения : 13
Възраст : 21
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Люси и Камелия

Писане by maglivina on Съб 8 Фев 2014 - 18:05

в facebook: https://www.facebook.com/Aqueliadesign  Smile
maglivina

Брой мнения : 876

Писане by sunn4o on Съб 8 Фев 2014 - 18:47

Sujalqvam za izpolzvanata kirilica,no v momenta nqma kak da izpolzvam latinica.

Az sushto popadnah na statiq v nqkakvo podobie na vestnik. Tam pishe, che zavedenieto se kazva Zero i se namira na yl. Hristo Belchev #8A, na mqstoto na bivshe zavedenie Bykovski. I dvete sa mi nepoznati kato imena, no sega opredeleno mi e lubopitno da namina i da vidq za kakvo stava vupros. Kato imam lichni nabludeniq obeshtavam da gi spodelq Smile

Бележка от модератор: моля пишете на кирилица или използвайте приложения отляво <- транслатор!
sunn4o

Брой мнения : 392

Писане by Просто Аз on Съб 8 Фев 2014 - 19:47

Те всъщност имат 2 кафенета в София доколкото знам.Едното е kunst и се намира близо до зоопарка.Доста е трудно за откриване и е малко ъндърграунд,но е приятно.Другото се казва coffee religion и се намира на Христо Белчев на мястото на "петното".То е съвсем ново,отвориха го във вторник.Днес го посетих и много ми хареса. SmileПрепоръчвам го! Само да вметна ,че и двете места не са "гей" заведения,да не останете с грешни очаквания.

Последната промяна е направена от ПрисмехУлник на Съб 8 Фев 2014 - 21:18; мнението е било променяно общо 1 път
Просто Аз

Брой мнения : 714
Местожителство : въображаеми светове

http://onemorepieceofshit.blogspot.com/

Писане by looking_for_love on Съб 8 Фев 2014 - 20:24

много благодаря за информацията и едва ли ще е проблем,че заведението е гей по-скоро е плюс
looking_for_love

Писане by ida on Съб 8 Фев 2014 - 20:27

Да де, само че то не е.
ida

Брой мнения : 223

Писане by looking_for_love on Съб 8 Фев 2014 - 20:33

а моя грешка извинявам се
looking_for_love

Писане by stifito on Нед 9 Фев 2014 - 19:27

Тук Люси говори за заведението и си търси плочки  Smile ... http://vbox7.com/play:d86b83fa35
stifito

Брой мнения : 1004
Възраст : 26
Местожителство : Gorna Orqhovica

Писане by ivkapivka888 on Чет 24 Апр 2014 - 9:50

Ето Ви едно събитие: https://www.facebook.com/events/268704013309548/?ref_newsfeed_story_type=regular

Само си гледах и без да искам цъкнах на ''Може би'' и после се замислих, че ''Да, може.'', но честно казано не съм решила. Но може някои да видят и да си идат.
ivkapivka888

Брой мнения : 428
Възраст : 26

Писане by BettyBlu on Съб 26 Юли 2014 - 21:22

С голямо съжаление трябва да ви съобщя, че кафенето е затворило врати и повече няма да работи. Минах оттам преди 2 дни и през витрините се вижда как почти всичко е прибрано, изнесено.

На официалната му страница във фейсбук пише:

Благодаря Ви за подкрепата,смелостта и вдъхновението,с които ме дарихте. Надявам се във всеки един от вас,отдал частица от живота си на желанието да опита от вкуса на това място,да остане мил спомен и надежда за ново,по-прекрасно начало,както у мен. Благодаря Ви отново и до скоро скъпи приятели!!!
Част от продуктите на Aquelia се продават в Ma Chèrie- la fée boutique на бул.Скобелев No 17 със сезонно намаление.

Доколкото ми е известно, другото кафене на Люси - Coffee Religion, също е затворено вече.

Две прекрасни местенца, носеха почерка на Люси, нейния огромен ентусиазъм да сътвори нещо красиво, иновативно и качествено!
Жалко, наистина...

BettyBlu

Брой мнения : 203

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото