В клуб... сама ?

Предишната тема Следващата тема Go down

В клуб... сама ?

Писане by ... on Сря 18 Дек 2013 - 16:23

Здравейте, дами!
Любопитно ми е дали сте излизали сами на заведение?
Ако не то бихте ли се престрашили? Какво мислите,че би ви се случило? Имате ли някакви очаквания?

...

Брой мнения : 234
Местожителство : НЕактивен !

Върнете се в началото Go down

Re: В клуб... сама ?

Писане by Dion on Сря 18 Дек 2013 - 16:35

Възможно е да ми се случи в бъдеще, но ми се е случвало да ходя сама на театър и на кино Very Happy
Dion

Брой мнения : 256
Местожителство : София

Писане by Passion and Poison on Сря 18 Дек 2013 - 17:42

Няма да се чувствам добре ако изляза на клуб сама. Самата идея за ходене на клуб я свързвам с присъствието на компания. Уединявам се на други места и по други начини. Макар и да ми стои неестествено бих го пробвала само за експеримента. Какво ще се случи? Е, няма да остана сама за повече от 10-15 минути. Веднага ще стана да се запозная с някой, ако не ме предварят.   
Oчакванията: ще обикалям като цветарка по масите, докато не се нагмездя в някоя компания и не се почувствам добре там.  Embarassed
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22

Писане by NeverNeverLand on Чет 19 Дек 2013 - 20:09

Уууу, страхотно е Smile

Отиваш, сядаш на бара, поръчваш си и оставаш сам с мислите си (ако това ти идва отвътре). Малко е некомфортно в началото, но после се чувстваш много по-добре, при мисълта, че си направил каквото искаш. Спонтанно можеш да се запознаеш с доста приятни хора Wink

Ако целенасочено търсиш компания - още по-лесно   

Няма нищо срамно и жалко в това да излезеш сам  Cool Уви, това е първичната и грешна самопредстава...
NeverNeverLand

Брой мнения : 128

Писане by ... on Пет 20 Дек 2013 - 10:34

И аз така мисля! Май трябва да опитам най-малко заради тръпката от непознатото Smile

...

Писане by murmrun on Пет 20 Дек 2013 - 11:22

Обичам понякога да излизам сама. Да пия сама. Да наблюдавам, погълната единствено от своите мисли. Нямам очаквания, но са ми се случвали най-различни неща. Просто се пускаш по течението, няма план, няма съобразяване с други хора. Понякога е самотно и самосъжалително, друг път просто приятно и спокойно, в трети случаи се появява някой познат или непознат и опциите се мултиплицират.  Smile 
Наскоро се озовах случайно в Essence сама.   
murmrun

Брой мнения : 296
Възраст : 38

Писане by stardust on Вто 14 Яну 2014 - 2:51

murmrun написа:Наскоро се озовах случайно в Essence сама.   

Ти? В Essence? САМА? Боже, накъде е тръгнал този свят?! Wink

По темата - аз съм от ентусиастите, които обичат да ходят (и) сами почти навсякъде. Ако няма с кого да отида някъде, това никога не е пречка да отида сама. В клубове, барове и дискотеки (колкото и да недолюбвам последните) съм се подвизавала сама неведнъж по света и у нас. И почти винаги, освен в редките случаи, когато съм излизала с идеята, че искам и да си остана сама, съм се запознавала с много и различни хора, изкарвали сме по цяла нощ веселейки се (това го правя най-вече когато съм в чужбина и имам много ранен полет, и предпочитам да не лягам вместо да рискувам да го изпусна), а с някои от тези хора и до днес поддържаме контакт. 
Другаде по света като че ли хората преживяват една жена да отиде на клуб сама малко по-спокойно, но в България верно човек може да стане обект на някой и друг изумен поглед, ако се престраши да го направи. Най-вече в по-малките градове. Случвало ми се е дори в ресторанти тук да ме гледат със съжаление от типа "Явно е ужасно самотна" или "Със сигурност си търси някой за вечерта". А аз да речем просто съм в командировка. Сама. И искам да вечерям!
Имах обаче една комична случка, заради която тръгнах въобще да споделям по темата. Тя е свързана с гореспоменатия бар. Една вечер ми стегна шапката и реших, че ще отскоча до там да пия една бира, а и очаквах да срещна някоя позната. Познати нямаше, но скоро около мен се завъртя една възрастна дама. Не бях я виждала преди, не съм я виждала и след. Тя просто дойде, покани ме да танцуваме, аз май отказах, но се заговорихме сладко-сладко и не след дълго вече бяхме навън да пушим и да говорим на по-тихо. Бях взела навън и бутилката си с бира, а когато приключихме разговора, дамата си тръгна и аз като примерен гражданин реших.. да си върна бутилката в бара. И сега напрегнете цялото си въображение, за да си представите, ако при влизането ми сама в бара са ме гледали с недоумение, какво още по-голямо недоумение беше изписано на лицата на всички, когато след излизането с възрастната дама и половинчасово отсъствие влезнах отново, оставих една празна бутилка на бара, врътнах се и си тръгнах Smile  После върви обяснявай, че си лафил отпред на бордюра през цялото време  Very Happy
stardust

Брой мнения : 168

Писане by :):):) on Вто 14 Яну 2014 - 9:29

На мен ми харесва да излизам сама понякога, особено когато искам да се съобразявам само със себе си. Ако съм в антисоциално настроение, кротко пия на бара и сдухвам желаещите да се запознаят. Ако просто скучая - винаги има няколко компании, които искат да се запознаят с мен, а аз мога да си говоря с всякакви хора и всичко ново и непознато ми е интересноSmile Аз не разбирам хората, примерно ако случайно няма с кого да излязат, защо предпочитат да стоят вкъщи, когато може да им се случат толкова авантюристични и изненадващи нещаSmile Е, има и досадници, но пък съм се запознавала и със страхотни хора, които и до сега са в живота миSmile
Са вма Essence? Често ми се е случвало в темерутски моменти - ако няма някоя нагла кака, всичко е окSmile
За вечерянето или излизането на клуб извън страната самичка - определено е нещо съвсем нормално, поне аз имам такъв опит, така че смело, сладуркиSmile
:):):)

Брой мнения : 57

Писане by ida on Вто 14 Яну 2014 - 12:25

В кафета и ресторанти редовно си сядам, но в клуб ... имам способността винаги да привличам най-големите психопати, така че ще ми трябва малко време да се подготвя.
ida

Брой мнения : 223

Писане by Know Yourself on Вто 14 Яну 2014 - 19:33

По принцип съм супер нереагиращ човек  Very Happy Много трудно намирам теми за разговор или ако все пак се намерят такива изобщо не съм изчерпателна в отговорите си.Общо взето и аз не мога да си обясня,сложен характер съм. Ако ще излизам с някого, то този човек ще трябва да е много бърболив, затова често предпочитам просто да изляза сама, срещата с непознат човек винаги води до по-голяма дискусия (за мен). Да се смея ли, да плача?  
Know Yourself

Брой мнения : 54

Писане by angry_girl on Чет 16 Яну 2014 - 0:16

По принцип обичам да излизам сама...от време на време,но това е през деня.Една вечер реших да пийна някъде,забих се в един клуб и почнаха да ми се лепят някакви подпийнали психопати  Very Happy Доста трудно охраната ги разкара...От тогава гледам да имам някой с мен.Преди,когато пътувах всяка седмица до Пловдив,почти всяка вечер бях в Happy-то и в началото ме гледаха странно,защото винаги бях сама...Но бармана една вечер ме попита и от тогава си знаят  Wink В последно време обаче дори и през деня да излезна сама,все срещам някой познат по пътя....
angry_girl

Брой мнения : 36
Възраст : 28
Местожителство : Sofia

Писане by UsualSuspect on Чет 16 Яну 2014 - 23:00

adorable sunshine написа:По принцип съм супер нереагиращ човек  Very Happy Много трудно намирам теми за разговор или ако все пак се намерят такива изобщо не съм изчерпателна в отговорите си.Общо взето и аз не мога да си обясня,сложен характер съм. Ако ще излизам с някого, то този човек ще трябва да е много бърболив, затова често предпочитам просто да изляза сама, срещата с непознат човек винаги води до по-голяма дискусия (за мен). Да се смея ли, да плача?  

Не е за оплакване, аз съм същата.
Иначе го намирам за адекватно и идеята ми допада. Няма нищо по-интересно от мистериозна жена, седяща сама на бара потънала с мисли , отпивайки бавно от питието си. Най-вече, когато това си самата ти. Даже съм сигурна, че е до голяма степен пречистващо и освобождаващо. Не ти се налага да се съобразяваш с ничие настроение, проблеми или разговор...
Човек НЕ ВИНАГИ има нужда от компания.
Хубавото е, че имаш много опции... първо - или ще разпуснеш в своята собствена компания, стигайки до много важни изводи по въпросите, над които размишляваш...или ПРОСТО ще се насладиш на себе си. Което предполагам е много полезно once in a while...
Второ - до теб всеки един момент може да се появи много по-интересен събеседник, ненатрапващ и тактичен. В комуникацията с непознати девойки винаги има голям чар...стига въобще на някоя да й стиска да се присъедини към тебе Wink

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by ... on Нед 30 Мар 2014 - 12:57

Ей, то не боляло! хахаха
Само дето се почувствах малко не на място, неловко и след час си тръгнах, но въпреки това беше вълнуващо и се радвам, че го направих! Smile

...

Писане by Angela M on Нед 6 Апр 2014 - 20:39

По-добре в клуб сама, отколкото сама в Лидъл или Карфур...  offtopic 
Angela M

Брой мнения : 120
Възраст : 31

Писане by lisa1313 on Чет 17 Апр 2014 - 20:54

.

Последната промяна е направена от lisa1313 на Чет 7 Май 2015 - 0:44; мнението е било променяно общо 1 път
lisa1313

Брой мнения : 30

Писане by Morganna on Вто 16 Сеп 2014 - 14:41

Ходила съм сама и не ми се получава много Very Happy Не е кеф, дори и да се запозная с някакви нови хора или да се натреса в компания, все пак те са си излезли няколко човека, разбрали са се и надали искат пришълци.. Но това не ми пречи да излизам постоянно сама Very Happy като няма компания..
Morganna

Брой мнения : 16
Възраст : 23
Местожителство : Велико Търново

Писане by Regina on Вто 16 Сеп 2014 - 22:33

Все още помня деня, в който отидох сама в Essence...и може би не само аз го помня Very Happy
Не мисля, че има нещо смущаващо в това, сама жена да отиде на бар (#недайсиБоже), на кръчма или където и да било. Не винаги съм имала до себе си човека, с когото да искам да обиколя света. Това не означава, че светът не е съществувал за мен докато го срещна.
А и после...  в една връзка трябва пространство, хората да дишат, да се забавляват и поотделно, защото инак става страшно...онази обсебваща зависимост, че едва ли не не можеш да си подадеш носа навън без жената/мъжа/приятелите... това не е моят филм.
Regina

Брой мнения : 273

Писане by inkognito1000 on Нед 28 Сеп 2014 - 9:51

Angela M написа:По-добре в клуб сама, отколкото сама в Лидъл или Карфур...  offtopic 
Бих избрала обратното, тъй като обичам да си пазарувам сама...Нямам навик да ходя сама по клубове, барове, кафенета или ресторанти, предпочитам с компания.
inkognito1000

Брой мнения : 67

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото