Струва ли си да се раздаваш за хетеро жена,загубена кауза или предизвикателство с хепи енд?

Go down

Струва ли си да се раздаваш за хетеро жена,загубена кауза или предизвикателство с хепи енд?

Писане by Aleksa on Съб 9 Ное 2013 - 21:45

Ще се радвам да споделите мнението си по темата...
Aleksa

Брой мнения : 73

Върнете се в началото Go down

Re: Струва ли си да се раздаваш за хетеро жена,загубена кауза или предизвикателство с хепи енд?

Писане by Angela M on Съб 9 Ное 2013 - 22:01

Не знам. Зависи какво следва да се разбира под "раздаване" Smile Имах една неблагодарница хетерка... Иска внимание - получава го, иска нежност - получава я, иска оргазми - получава ги... А и колкото закуски в леглото, подаръци, пътувания, изненади, приключения и пр. съм й поднесла... не се брои Smile Е, оказа се голяма вещица, но аз пак я уважавам Smile 
Angela M

Брой мнения : 120
Възраст : 31
Местожителство : София

Re: Струва ли си да се раздаваш за хетеро жена,загубена кауза или предизвикателство с хепи енд?

Писане by The_Dreamer on Съб 9 Ное 2013 - 22:04

Според мен е загубена кауза, защото дори и да се получи между вас, ако наистина е хетеро, в даден момент мъжете ще започнат да ѝ липсват и ще иска отново да бъде с мъж, но пък и голяма част от всичко зависи от теб и от това на какво си способна за нея и дали можеш да компенсираш липсата на мъж. Нещата са 50/50, а риска е голям, но пък ако не рискуваш никога няма да разбереш какво си изпуснала, или пък не си.Wink 

The_Dreamer

Брой мнения : 81
Местожителство : Пловдив

Писане by Aleksa on Съб 9 Ное 2013 - 22:33

Има една хетеро жена която приковава вниманието ми дори без да каже и дума.Та вапросната дама е обвързана,но иска да опита с жени.и аз споделям мнението,че ако си пада по мъже рано или касно ще се върне към тях,независимо какво би имало между нас
Aleksa

Писане by The_Dreamer on Съб 9 Ное 2013 - 22:46

Щом иска да опита с жена- пробвай, нищо не губиш, но преди да се отпуснеш, по-добре контролирай чувствата и емоциите си, за да не останеш с пръст в уста.

The_Dreamer

Брой мнения : 81
Местожителство : Пловдив

Писане by Aleksa on Съб 9 Ное 2013 - 22:53

Там е работата,че трудно мога да контролирам чувствата си и сякаш се страхувам да се впусна в нещо повече за да не остана с пръст в уста както се изрази Smile
Aleksa

Писане by stardust on Нед 10 Ное 2013 - 0:07

А ти харесваш ли я, искаш ли я, би ли могла да я обичаш тази жена? Според мен това са правилните въпроси, които трябва да си задаваш вместо да гадаеш дали ще се получи между вас и за колко време. Колкото и хора да ти дадат мнение от тук, все пак никой от нас нито познава жената, нито е врачка (поне аз не знам да има такива във форума, но ако има, да свиркат, че и аз имам въпроси Wink).
Риск във връзките винаги има. Обаче мисля, че проблемът в случая не е в това, че тази жена е хетеро. Според мен шансът една хетерка да забегне с някой мъж е горе долу същия като шанса една лесбийка да забегне в даден момент с някоя друга жена, ако нещо във връзката не я удовлетворява. Гаранция - Франция Smile
Но щом тази жена има връзка (вероятно с мъж) и иска да "опита с жена", настрой се, че ако имаш отношения с нея, може да си останеш само това - един опит за нея. Прецени дали мацката си заслужава за теб дотолкова, че в един момент да си в ситуация да "свириш втора цигулка". Ако не, по-добре си плюй на петите и остави някой друг да й стане опитното зайче за проба "с жени"..
stardust

Брой мнения : 168

Писане by Гост on Вто 12 Ное 2013 - 21:24

Тук малко противоречие, хем е хетеро, хем хепи енд, та значи, ако е хетеро, типично хетеро или поне това, което разбирам под тази дума, то тя не би си и помислила да пробва с жена, просто защото няма да има такова желание... За мен дори и веднъж да спиш с жена /ако си жена/ и ти хареса не влизаш точно в определението хетеро, ама мои размисли и страсти... То колко "хетеро" са искали и искат да спят с мен, та някак си тези определения не им вярвам вече много, но да се върна на темата... Та, щом има шанс за хепи енд - давай смело, що пък не,  стига да си експериментаторка, но имай предвид че има наистина голям шанс тези отношения да бъдат съвсем за кратко, така че не се увличай много с емоциите, то не че те ще те питат де... но човек пък веднъж живее, на принципа съм че докато си млад и красив и желан, абе давай... но като за начало просто се забавлявай и емоционално не задълбавай! Cool pig Embarassed Wink

Гост
Гост

Писане by UsualSuspect on Сря 13 Ное 2013 - 13:29

Angela M написа:... Иска внимание - получава го, иска нежност - получава я, иска оргазми - получава ги... А и колкото закуски в леглото, подаръци, пътувания, изненади, приключения и пр.  
Смятам, че този пост каза по деликатен начин доста...
Мисля, че почти всяка от нас е имала честта да ''завърже'' поне една хетеросексуална в живота си...и този ''акт'' сам по себе си е ясен, ние тръгваме с ясната идея, че все пак жената е ХЕТЕРО. Тя ще иска, ще иска, ще иска и когато получи исканото в изобилие - ще си замине. Защото просто ....е хетеро   Вярно, че някои от тях временно се местят от епицентъра на сексуалната си ориентация, но накрая винаги ние сме ощетените. И си го знаем. Така че дайте да не се сърдим на хетеротата и да ги мислим толкова..важното е, че са отделили от безценното си ХЕТЕРО време за НАС. Явно има защо Very Happy 

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by Maybelline on Сря 13 Ное 2013 - 14:56

Не е много хетеро да искаш да спиш с представител на собствения си пол, така че не бих залагала на сексуалната й ориентация. Вероятно е неосъзната бисексуална. Една хетеро жена няма да има никакво желание за секс с друга жена, независимо колко близки приятелки са. А ако се намесят и чувства, гарантирано е бисексуална.
Оттам вече нещата са същите като при всички останали връзки. Ако сте щастливи заедно, никоя от двете няма да си тръгне. Ако връзката и чувствата ви не са силни, едната ще си тръгне.

Какви са тия глупости, че мъжете щели да почнат да й липсват? Първо, дори хетеросексуалните жени подбират внимателно мъжете в живота си и далеч не допускат всекиго, да не кажа, че направо режат 90% от желаещите близост. Хетеросексуалната жена не тича просто след всички мъже, а след един набелязан, след време може би след друг набелязан. Поне тези, които не са курви. Аз съм бисексуална и нито мъже ми липсват, нито жени. Ако някой ми липсва, то това е един конкретен човек (дали мъж или жена), с когото или имам връзка или искам да имам връзка. Ако 5 години съм с една жена, аз няма да я зарежа, защото "е крайно време да преспя и с мъж", а защото имаме проблеми във връзката си и нещата не се получават, или защото чувствата ми са изстинали. Същото и ако имам връзка с мъж. Няма да си тръгна, само защото ми се е приискало да съм с жена. За да си тръгна, трябва много по-сериозна причина и тази причина ще е в отношенията ми с този мъж, а не в желанието ми да съм интимна с жена.
Второ, аз поначало не разбирам това да искаш който и да е представител на даден пол. Може да съм малцинство, не знам... но аз търся личността и, когато я открия, се стремя да я задържа до себе си. Не мога да си представя да зарежа гаджето си и причината да е, че ми е омръзнал полът му/й. Не смятам, че разумно мислещ човек е в състояние да почувства липсата на мъжете като цяло или на жените като цяло. Ако си харесва дадена жена, да, но ако просто жените му липсват, е много странно. Защото с всяка жена е различно, единственото общо между всички жени са вагините и циците им, и дори те са различни. А това да ти липсва наличието на полов орган е толкова първобитно и ограничено, че не бих си губила времето с човек толкова ниско в еволюцията.
Maybelline

Брой мнения : 359

Писане by UsualSuspect on Сря 13 Ное 2013 - 17:00

Maybelline написа:Не е много хетеро да искаш да спиш с представител на собствения си пол, така че не бих залагала на сексуалната й ориентация. Вероятно е неосъзната бисексуална. Една хетеро жена няма да има никакво желание за секс с друга жена, независимо колко близки приятелки са. А ако се намесят и чувства, гарантирано е бисексуална.
Оттам вече нещата са същите като при всички останали връзки. Ако сте щастливи заедно, никоя от двете няма да си тръгне. Ако връзката и чувствата ви не са силни, едната ще си тръгне.

Мммм аз не съм съгласна. Много крайно изказване, ако всяка хетеро, която си правеше кефа и експериментираше , я за по-дълго я за по-кратко беше БИсексуална...аз не знам колко хетеросексуални щяха да останат на лице.
Не смятам, че всички хетеросексуални жени, които са имали вземане даване с други жени са непременно бисексуални...
те експериментират, на тях им е интересно, вълнуващо, но...не не..
Много е крайно.

UsualSuspect

Писане by UsualSuspect on Сря 13 Ное 2013 - 17:48

Така сега да попиша по темата.
СТРУВА СИ. Разбира се, че си струва. Но тука има много, много, много уловки...
Всяка една от нас винаги е била наясно какво може да очаква от една хетеросексуална жена. Когато тръгнеш да вършиш каквото и да било с тях - ти си с ясната представа и нагласа, че това няма да го бъде така, както на тебе ти се иска.
Просто хващаш момента, изживяваш го и след това даваш всичко от себе си да не правиш трагедия и драма от това, че накрая тя е тръшнала вратата и си е тръгнала. Аз имах 2 годишна връзка с момиче, което Е хетеро.
Вече стават 7 години откакто я познавам и тя все още си Е хетеро. Даже сега ще се омъжва. Как се случи това?
Еми не знам...всичко е СТРОГО индивидуално. Някой хора просто имат такива етапи в живота си, правят това, което не им е присъщо, казват това, което не мислят. Вършат неща, за които никой няма обяснение-дори самите те.
Но това не значи, че са бисексуални... в днешно време всеки прави каквото му е кеф...и според мен в това му е чара...
Но целия този чар се губи, когато тръгнеме да етикетираме .... Да не говорим, че познавам омъжени от 30 години жени, щастливи в брака си , с по 2-3 деца, които вече са на моята възраст, които също са ми споделяли за преживявания с жени...това като гледам не ги е направило много бисексуални. Просто са копнеели да изживеят нещо и са го изживели.

UsualSuspect

Писане by Maybelline on Сря 13 Ное 2013 - 19:51

PointOfSuffering написа:Така сега да попиша по темата.
Да не говорим, че познавам омъжени от 30 години жени, щастливи в брака си , с по 2-3 деца, които вече са на моята възраст, които също са ми споделяли за преживявания с жени...това като гледам не ги е направило много бисексуални. Просто са копнеели да изживеят нещо и са го изживели.

Аз познавам две жени, и двете бяха омъжени, едната се разведе, другата сега се развежда, едната има едно детенце, другата има две. Имат връзка и смятат да заживеят заедно скоро, с децата, разбира се. Дали това, че са омъжени и с деца ги прави хетеросексуални? Не мисля.

Това, че една жена се е омъжила и е родила, не доказва хетеросексуалност. Липсата на всякакъв интерес към своя пол обаче доказва такава. Всяка бисексуална жена в даден момент или се омъжва, или се оженва (където е позволено), или нито едното.

Относно изказването ти, че по думите ми излиза, че адски много жени са бисексуални - да. Аз познавам почти толкова хетеросексуални жени, колкото бисексуални. Гарантирано хетеросексуална е майка ми, вероятно и твоята - гнуси се от мисълта да преспи с жена. Сестра ми също - намира го за странно и съвсем искрено не иска да го прави. Това е хетеросексуалност. Предложи на един хетеросексуален мъж да спи с друг мъж и виж хетеросексуална реакция. Предложи на лесбийка да спи с мъж и виж реакцията... Предложи на бисексуален човек да спи с мъж или с жена - реакцията е съвсем различна - замисля се, дори приема, навива се да опита.
Maybelline

Брой мнения : 359

Писане by Ihina on Сря 13 Ное 2013 - 20:52

Първо нека споделя, че съм абсолютно и напълно на една вълна с Maybelline.
Maybelline написа:Второ, аз поначало не разбирам това да искаш който и да е представител на даден пол. Може да съм малцинство, не знам... но аз търся личността и, когато я открия, се стремя да я задържа до себе си.
Ако си малцинство и аз съм в същото. Рядко срещам хора, които да дефинират предпочитанията си по начин, сходен на моя.

Второ, ще вметна, че според различни изследвания булшинството, ако не и всички, жени са бисексуални. Това не е мое твърдение. Някой учен не е нямал друга работа и е решил да ни изследва като микрокултури върху стъкълце за микроскоп. Но съм склонна да се съглася с резултатите. Смятам, че по-голямата част от жените на земята имат потенциала за бисексуалност. Естествено всяко правило си има изключенията и има женки на таз земя, които не искат да реализират потенциала си.

И сега по-конкретно по темата. Щом й се иска да опита с жена, мисля че няма как да има спор. Не е твърдо хетеро, а клони към би. Според мен на хората с крайни хетеро убеждения дори не им минава, и не би могло да им мине, през акъла да са интимни с представител на същия пол.

По-важния елемент в случая според мен е, че въпросната дама е обвързана, а не че е хетеро, което просто иска да опита, ама може да й домъчнее за шпеков салам в някакъв момент. Разбирам да беше свободен електрон и да иска да експериментира, та да има за какво да се терзаеш. Ще се получи ли, няма ли, ще й домъчнее ли за господата?

Аз бих обмислила ситуацията от тази гледна точка. Защото ако за нея това няма да е изневяра, понеже е само експеримент, че и с жена отгоре на всичко... изневяра си е. Аз лично не бих искала да имам интимни отношения с такъв човек. Нямам намерение да обиждам жената. Кой знае, може да е полигамна и накрая всичко да се нареди и наистина да има хепи енд, ако всички засегнати носят на полигамия Smile
Ihina

Брой мнения : 858
Възраст : 36

Писане by Ins@ane on Пет 15 Ное 2013 - 5:09

Работата е там, че няма хепи енд, а само разочарование.
Ins@ane

Брой мнения : 189
Възраст : 24

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото