Психолог???

Go down

Психолог???

Писане by atakretach on Чет 22 Авг 2013 - 22:42

Здравейте! Спешно ми препоръчайте психолог или психоаналитик, моля! Имам нужда да говоря с някой!
atakretach

Брой мнения : 14

Върнете се в началото Go down

Re: Психолог???

Писане by Гост on Чет 22 Авг 2013 - 23:34

сподели с мен, не съм професионалист,но съм добър слушател...

Гост
Гост

Писане by atakretach on Пет 23 Авг 2013 - 6:32

По принцип не си падам по жени. Преди година и повече се появи една жена, по която полудях. Живее наблизо, срещам я, не мога да се преборя със себе си. Вече ситуацията излиза от контрол, изпадам в неудобни ситуации. Омъжена съм и искам да си запазя брака. За повече инфо виж "Тя е прекрасна" от общата дискусия. Мацките от форума ми помогнаха, но за кратко! Имам нужда от професионалист, ако някоя от вас ми препоръча някой ще съм мн благодарна! Няма зн мъж или жена- да има добри отзиви от него/нея!
atakretach

Писане by Doña Dyke on Пет 23 Авг 2013 - 10:13

@atakretach Не съм получавала (положителни или отрицателни) отзиви и определено не давам препоръка, но попаднах на тези контакти: http://sexologyconsult.weebly.com/index.html
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35
Местожителство : София

http://www.bgles.com

Писане by Гост on Пет 23 Авг 2013 - 10:28

Не съм попадала на такава информация, може би все още не е особено популярно да се търсят услугите на психолозите.
Дано успееш да наредиш парченцата от своя пъзел и както пишат в една книжка : БЕЗ ПАНИКА Smile

Гост
Гост

Писане by atakretach on Пет 23 Авг 2013 - 20:27

Не знам дали ми е необходим точно психолог - може би терапевт или нещо подобно, но ще видя инфото мн мерси!Smile Моя пъзел така се заформи..4удно! всичко ще е ок!
atakretach

Писане by Lisa Rowe on Пет 23 Авг 2013 - 21:31

Защо терапевт? Като си се влюбила в жена, не значи, че си болна и имаш нещо за оправяне...
Lisa Rowe

Брой мнения : 265
Местожителство : Пловдив

Писане by atakretach on Пет 23 Авг 2013 - 23:20

Не съм болна естесвено! И не желая да променям по никакъв начин сексуалната си ориентация. В сложна ситуация съм. Искам да говоря с професионалист преди да съм омазала нещата тотално! На път съм да й призная всичко, а нямам добри предчувствия за последствията! Не е като да сме в различни градове, квартали и т.н. Имам семейство,а и не мисля че тя има нужда точно от мен!
atakretach

Писане by Lisa Rowe on Съб 24 Авг 2013 - 23:26

Ти имаш много ясен и точен поглед върху ситуацията. Ясни са ти последствията, също и това, че няма как нищо положително да излезе след евентуално твое признание пред нея (нито тя ще се раздели с приятелката си, нито ти ще развалиш семейството си). Вариантите са или да продължиш да се задоволяваш с нейното приятелство и тайно да си въздишаш по нея, или да и кажеш, с което ще преустановиш всичките си контакти с нея, ще я дистанцираш и така по-лесно ще си я избиеш от главата, ПРЕДПОЛАГАМ. Наистина си в много деликатна и неприятна ситуация. За мен всичко е в главата ти. Изглежда си от типа хора, които колкото повече не могат да имат някого, толкова повече се самонавиват, че не могат без него и става страшно... Smile Съжалявам, че не мога да ти препоръчам добър психолог. Все пак ако желаеш да споделиш с някого, можеш да ми пишеш и да обсъдим това-онова. Smile
Lisa Rowe

Брой мнения : 265
Местожителство : Пловдив

Писане by semper_fi on Пон 26 Авг 2013 - 19:17

Ето интересен специалист http://sexologyconsult.weebly.com/10471072-108410771085.html
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33
Местожителство : София

Писане by obla4e on Пон 26 Авг 2013 - 19:50

semper_fi написа:Ето интересен специалист http://sexologyconsult.weebly.com/10471072-108410771085.html
Същата е от линка на Doña Dyke.
Участвах в нейната анкета преди време.Neutral 
obla4e

Брой мнения : 230
Възраст : 47
Местожителство : Pleven

Писане by atakretach on Чет 29 Авг 2013 - 9:28

Lisa Rowe много точно описа разсъжденията ми. Преценила съм си приоритетите. За една година нещата доста се промениха. Не се самонавивам за нея. Проблемът е, че точно успея да се отпусна и да не мисля за нея и тогава я срещам и ми става още по-тежко...Цялата ситуация ми влияе негативно върху поведението ми, режим хранене-спане, отношенията ми с човека, с който съм избрала да извървя пътя си...Ще потърся въпросната дама да видим...Smile
atakretach

Писане by Гост on Нед 8 Сеп 2013 - 15:17

Надявам се да си намерила това, което търсиш и той/тя да ти е помогнал да намериш себе си, но опасявам се психолозите или психотерапевтите не лекуват любов, ако беше така щеше да бъде твърде лесно... И все пак силно се надявам всичко да е ок при теб, извинявай за "off topic"-ка, поздрави, пожелавам ти душевен мир и спокойствие...

Гост
Гост

Писане by stardust on Пон 16 Сеп 2013 - 1:54

Здравей, atakretach! Надявам се вече да си намерила добър специалист, понеже виждам, че темата е от преди време. Ако не, аз съм терапевт и мога да опитам да ти помогна.
Все пак бих разбрала, ако не предпочиташ да говориш за проблема си пред човек от общността. Тъй, че ако имаш все още нужда, пиши ми на лични и ще ти дам или мой номер, или номера на колега, когото препоръчвам с две ръце.
stardust

Брой мнения : 168

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото