Менструалният цикъл и мерака

Предишната тема Следващата тема Go down

Менструалният цикъл и мерака

Писане by murmrun on Пон 12 Авг 2013 - 15:38

Както е всеизвестно, ние жените, дори и лесбийките, сме циклични същества. Счита се, че менструалният цикъл пряко се отразява на сексуалните ни мераци, малко или много и ние сме като животните. Някои жени по време на овулация не могат да броят до три (тъй им се *бе, че 2 не виждат). Други пък стават най-палави по време на цикъл, може би защото като е по-трудно е по-интересно… Трети, като мен например, имат силно изострен сексуален апетит точно преди да им дойдат гостите от Червен бряг. Което също носи определени рискове - примерно да те питат дали не си била девствена… 
Вие от кои сте? Или циклите, сезоните и други второстепенни фактори изобщо не ви се отразяват?
А какво е отношението ви за секса в този кървав момент от месеца? pig 
murmrun

Брой мнения : 296
Възраст : 38
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Менструалният цикъл и мерака

Писане by lira on Пон 12 Авг 2013 - 16:08

Благодаря ви за темата и въпроса, murmrun! Искам да споделя, че аз страдам от нещо като постоянно сексуално ПМС (предменструално/повремеменструално/постменструално) суперлибидо. Тъй че, може би да, силно ми влияе месечният цикъл. От друга страна пък, работя изключително с цифри и няма как 2 да не виждам, защото ще се отрази зле на работата ми, а аз съм доказал се професионалист. Все пак се стремя да постигам някакъв баланс чрез постоянно сексуално изнудване на заобикалящите ме жени, а в нетърпими моменти и мъже. Питали са ме дали съм девствена в някои по-деликатни моменти, но по време на любовен акт мозъкът ми блокира и казвам само "ДА", така че сигурно съм го потвърждавала десетки пъти. Отношението ми към секса в този кървав месечен период е ДА. Надявам се да съм била изчерпателна и ясна, ако не, ще се доизясня!
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by Passion and Poison on Пон 12 Авг 2013 - 16:21

Отклонение: Като цяло менструалният цикъл си е наказание, за лесбийките още повече.. или поне за мен. Не стигат присъщите за почти всяка жена симптоми преди и по време на цикъла (болки, раздразнение и прочие) ми и ако с приятелката ти не ви се препокриват датите на "червената магия" и като в моя случаи, и на едната и на другата и тече по една седмица.. то не остава пролука за сексуален акт. Отвратително е.
Исках просто да се оплача и може би някой да ме успокои, че и при него е така. Да знам, че не ми е гадно само на мен. Very Happy 
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22

Писане by lira on Пон 12 Авг 2013 - 16:28

Ох, не искам да размиваме темата, но тъй като ти започна, Passion and Poison, само ще ти отговоря. Всъщност симптомите са си доста индивидуални и има много жени, за които не е някаква тежест туй месечно неразположение (като мен например). Другото - всеизвестен факт е, че ако си с ПРАВИЛНАТА ЖЕНА с главно Жъ, то тогава циклите ви се напасват и щастливо обменяте санитарни материали и обезболяващи, а и в крайна сметка какво спиращо има в цикъла за секса?
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 17:17

При мен меракът и цикълът не са взаимосвързани. Има моменти, в които либидото ми е на макс с месеци и моменти, в които е на лоу също с месеци. Да, понякога сякаш по овулация съм малко по-разгонена, но не винаги. А тъй като по време на цикъл си ме боли, желанието за секс не е от най-завишените. По коментара на Страст и Отрова
Имам две неща които да кажа за несинхронизираните цикли:
1. Тампони и орална любов
2. Ако горното не те кефи, винаги може да си обявите, че цикълът на едната е празник за другата, която ляга в поза "звезда" /както обича да казва една друга съфорумничка/ и се оставя на удоволствието. А когато е в цикъл - връща услугата
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by nokia on Сря 14 Авг 2013 - 21:51

Цикълът даже прави нещата още по-интимни ;-))

nokia

Брой мнения : 135

Писане by Гост on Чет 29 Авг 2013 - 19:17

Ако съм с любим човек мъж/жена и изпаднем в емоцията на непреодолима жажда за секс, надали някакъв си ти му цикъл ще да ме спре... Neutral Smile 
Виж вече ако съм с по-непознат човек, ако мога така да се изразя, май май ще предпочета да се "самообслужа"    

Гост
Гост

Писане by placebo on Вто 3 Сеп 2013 - 0:04

2 не виждам по време на цикъл. Превръщам се в животно. Агресивно, лакомо, жадно, страдащо, желаещо Животно.

Ем, мислих си, че като и двете сме в цикъл нищо няма да правим, защото би било гнусно. Но не беше Embarassed 

bounce 
placebo

Брой мнения : 123

Писане by lullabies on Пон 6 Яну 2014 - 21:15

Интересна тема. Коренно ми се промениха вижданията за секс по време на цикъл. Нямам никакви задръжки в този период... вече  angel 
lullabies

Брой мнения : 18

Писане by Messalina on Сря 17 Дек 2014 - 6:03

Някъде в МЕТРО се продават чаршафи за еднократно ползване с найлонова подплата, ако ще трябва да се развява ален байрак. Иначе може да се ползва и задния двор, но не бива да се прекалява! Когато бях семейна и неориентирана със себе си - влизахме в банята с моя жребец и майко мила - малеби с малинов сироп, воня на бардак, но върховен кеф. Сегашната ми изгора е доста претенциозна и не кълве на такива „мерзки“ деяния. :(
Messalina

Брой мнения : 9
Местожителство : Sofia 1113

Писане by Layer Cake on Сря 17 Дек 2014 - 15:10

Dude, тъкмо си отпийвах от любимото следобедно кафенце с перфектна плътност и нежен аромат и след ^този пост^ направо ми се развали удоволствието
Layer Cake

Брой мнения : 101

Писане by Pear in Bloom on Чет 18 Дек 2014 - 3:56

Хаха на мен също горният пост ми направи доста силно впечатление, но не бих казала, че ми развали настроението. Все пак това са нещата от живота (като например на някои съфорумнички, за които цикълът не представлява пречка). Wink
Pear in Bloom

Брой мнения : 40

Писане by ....... on Пет 20 Мар 2015 - 18:35

Аззз докато съм в цикъл направо подивявам, тогава нааай-много ми се прави секс ..

.......

Брой мнения : 36

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото