Любим ник

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Любим ник

Писане by nebb on Пон 12 Авг 2013 - 22:11

freedom, sometimes_somewhere, защото са твърде абстрактни; aX Tuuu... намирам за дяволито закачлив; Markizata - харесвам аристократичния полъх.
Не бих се преименувала, обичам си ника, но ако някога някъде ми потрябва нов  бих си избрала персонифицирани абстракции. Може би Concordia  или Pax.
nebb

Брой мнения : 401
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писане by БлатнаФея on Пон 12 Авг 2013 - 22:38

Нимоа! Таз тема... rofl  

Nichi написа:Erdbeben... Няма да давам обяснения защо.
Only God can jugde ya

И за да не е съвсем офтопик, без никакъв сарказъм и след подробно разглеждане на форумните никове, мисля, че най-много харесвам radiohead, заради групата и сантименталните ми спомени с музиката им.
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by Doña Dyke on Пон 12 Авг 2013 - 22:52

...a да ви изтрия всичките?
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35

http://www.bgles.com

Писане by murmrun on Пон 12 Авг 2013 - 22:59

Как можахме така да се изложим и никой да не спомене ника на админа?! Embarassed 
murmrun

Брой мнения : 296
Възраст : 39

Писане by Doña Dyke on Пон 12 Авг 2013 - 23:08

murmrun написа:Как можахме така да се изложим и никой да не спомене ника на админа?! Embarassed 
Предпочитам кеш. Все пак... +1

Doña Dyke
Admin

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 23:17

Аз си го мислех одеве, ама не исках да звучи като подмазване
Embarassed 
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by Doña Dyke on Пон 12 Авг 2013 - 23:22

но да продължим нататък...
Doña Dyke
Admin

Писане by earl_grey on Вто 13 Авг 2013 - 1:33

Отговор на гатанката е" qj_mi_X@imam.si.6pionka". Любими никове ще опиша pros/cons утре, след вечерни съждения!
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by Erdbeben on Вто 13 Авг 2013 - 3:16

Доктор Психо, Блатна Фея, lira и още няколко, които са твърде субективни за споделяне Very Happy
offtopic Виждам, че нещо се е*авате с моя ник Smile
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 25

Писане by pohotlivata.tigrica on Вто 13 Авг 2013 - 10:03

Erdbeben написа:offtopic Виждам, че нещо се е*авате с моя ник Smile
С твоя ли.!?!. Very Happy
pohotlivata.tigrica

Брой мнения : 133
Възраст : 24
Местожителство : sofia

Писане by lira on Вто 13 Авг 2013 - 10:06

Doña Dyke написа:...a да ви изтрия всичките?
Многоуважаема Доня, ще дойдете на мойто накрая Very Happy 

И, за да не бъда съвсем офтопик, ще споделя, че като цяло се ръководя повече от постовете на дадена потребителка и рядко някой ник ми харесва без да е обвързано с написаното от нея (или някои други качества). Признавам си, че напоследък обаче един ник леко ме стряска - staypositive - някак ми навява мисли за резултати от изследвания и брррр.
lira

Брой мнения : 1098

Писане by earl_grey on Вто 13 Авг 2013 - 10:16

След като поразгледах какво имаме в наличност като никове, установявам че "имената" на форумните потребителки (в голям процент) звучат по-скоро като обръщения от разгара на голямото междучасие в 8 Е клас. С прискърбие съобщавам, че любими нямам. Но в някои определено има потенциал да ми станат такива. Shelly, ми харесва защото ми напомня на Shelley-family (Percy & Mary), а аз не съм безпристрастна към произведенията им. Wink
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by semper_fi on Вто 13 Авг 2013 - 15:15

Добре де, след като всички пишеше, аз пък ще се подмажа (и ще напомня, че трябва да изплатим кеша в литри)

Doña Dyke - защото е като кралица на лесбийките, но по-изискано  
Ax Tuuuu - защото ми трябваха месеци, преди да го разгадая Very Happy
Lira - защото винаги се сещам поне за четири различни неща, когато го видя Cool 

Пропуснах ли някой админ или модератор?  Май, не
Останалите - знате, че ви обичам и с никове, и без Wink
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by Doña Dyke on Вто 13 Авг 2013 - 15:24

semper_fi написа:(и ще напомня, че трябва да изплатим кеша в литри)
...point taken. +2 offtopic Very Happy 
Doña Dyke
Admin

Писане by Гост on Вто 13 Авг 2013 - 21:04

Аз пък харесвах Фантомчето! Слабост ми беше. Имаше нещо мистично в този ник...освен това гледката на ново мнение, пуснато от този ник пораждаше една винаги съвсем спонтанна асоациация в свръхсъзнанието ми: "Иха! Докараха мезето!" Embarassed 

Гост
Гост

Писане by Erdbeben on Сря 14 Авг 2013 - 8:51

Забравих да спомена един от любимите си никове - Присмехулник Smile
Erdbeben

Брой мнения : 751
Възраст : 25

Писане by stardust on Пет 16 Авг 2013 - 17:14

Ами, срамота е сега да не споменем и ника на поставилата темата съфорумка - толкова е искрен и личен! Даже преди време я попитах какво означава (питах това, понеже ме досрамя да питам как да го произнеса... май и аз не съм от най-интелигентните  ), а тя вика: "Ами, значи, че мъркам и мрънкам." (пляяяс по челото - ми то си го пишело, ама няма кой да се сети Smile).
Други никове, които винаги са ме впечатлявали са DAEMON (като го видя, според настроението, в което съм, го чета или като "диамант", или като "демон". Хитро.)
Впечатлява ме също haholina, харесва ми и prettyful.
Признавам, че с цел да не се изказвам неподготвена, се разходих малко из никове и ми направиха впечатление 2 неща: първо, тук таме се срещат никове с напитки, ама все някви безалкохолни cocacola, limonada... Не видях ни една rakiq примерно, ей така за цвят (и градус). Ако греша, поправете ме. И второ, има две съфорумки с почти еднакъв ник - TALYA и talia, а нито една съфорумка с ник hansh или Byust например... Бива ли така? Wink

Последната промяна е направена от stardust на Нед 8 Сеп 2013 - 5:59; мнението е било променяно общо 1 път
stardust

Брой мнения : 168

Писане by Raindance Maggie on Сря 4 Сеп 2013 - 23:56

Вишна.

Една от любимите ми думи, ужасно красива е. Звучи едновременно като "възвишен" и като "vicious". И е някак женствена, тръпчива, дръзка, провокира спомени и "напомня" за неща, които предстоят да се случат.

Освен това обичам вишни. Вишни, вишнев сладкиш, вишнев ликьор. И са красиви.

Raindance Maggie

Брой мнения : 37

Писане by JaM_CuRSe on Чет 5 Сеп 2013 - 3:26

Аз ще се развихря малко из темите, за да си намеря любими никове, така, че няма да ги степенувам, от най - любим - надолу или обратно... Просто това което ми попадне пред очите и ми говори нещо ще е в графата... Започвам:
Вишна - ами не знам защо, но като чуя вишна устата ми се пълни със слюнка, може би заради това, че не пропускам възможност да си хапна от този плод. Обожавам леко киселия вкус и... спирам да обяснявам, че след малко ще се удавя.
Devil's Daughter - когато чуя някакво словосъчетание, примесено с дявол се сещам за похот и ми звучи много секси, мисля, че не са нужни повече думи тук.
gaden_egoist - по принцип самата аз съм егоист и се оприличавам като гадна, когато се стремя със всички сили да достигна до целите си (което не се случва често защото съм и мързелива, но да не задълбочаваме...) и се едно себе си виждам ;д поне характера.
Ketyyy - непринудено и обикновено и някак напълно достатъчно, не знам как да го опиша просто ми допадна... може да е заради у-тата Very Happyаз имам склонност да натискам по няколко.
БлатнаФея - Звучи ми някак нежно... Сещате се - фея, която живее в блато и краси мястото със собствената си красота.
Sunshine* - да бъда честна - точа лиги по притежателя... Kiss  няма как да не харесвам ника... извинявам се, нататък...
Passion and Poison - отново ще използвам думата - секси, но речника ми е малко беден на подобни термини, така че се задоволявам и с това (и говоря за ника, че звучи секси, както видяхте признавам си ако е нещо друго Very Happy)
ENИGMA - свързвам го с музиката която баба слушаше когато бях малка и макар хич да не си падам по този стил музика, ми навява спомени.
hunter - кой не си пада по ловци? Не знам защо но като чуя ловец не си представям някой мускулест брадясал мъжага, а по скоро - амазонка с дълги сплетени коси и оскъдни кожени дрехи, въоръжена с лък и шоколадов поглед...
obla4e - като го видиш, не те ли кара да се усмихнеш, ей така за времето когато си гледал небето и си мислил за някого когото обичаш?
ПрисмехУлник - тук нямам точно обяснение, просто ми грабна окото...
are_you_sure_again - напомня ми за една случка и като го видя винаги се сещам и се усмихвам.
murmrun - звучи като нечленоразделен звук, все едно си сънен... в късно е не мога да се задълбочавам много в обяснения...

Станаха много... май ще се спра, защото едва ли на някоя от дамите ще и се чете толкова Smile
JaM_CuRSe

Брой мнения : 41
Възраст : 24
Местожителство : Пловдив

http://bashityyyy.tumblr.com/

Писане by ida on Чет 5 Сеп 2013 - 8:29

lira - ами красиво е просто. асоциирам го с лирика.
ida

Брой мнения : 223

Писане by EVI on Пет 6 Сеп 2013 - 18:03

Аз пък си харесвам моя ник! 

Знам, че е доста скромен, трибуквен (3), постен един вид.......... липсват феи, блата, диаманти, демони, лирики, дони, дукеси, принцеси, маркизи, черни и бели царици, богини, перли, егоисти, гадни, вишни, абълки, череши, присмехулници, енигми, нокии, облаци, мър-мяу и така нататък....Wink
EVI

Брой мнения : 1089
Местожителство : Северния полюс

Писане by Raindance Maggie on Съб 7 Сеп 2013 - 18:42

А, да. И fata morgana. Напомня ми на любима детска приказка.
Raindance Maggie

Брой мнения : 37

Писане by ida on Пон 9 Сеп 2013 - 14:18

и твоя не е лош, както казах в една друга тема, харесвам рандъм имена и по-малко буквализъм, твоят влиза в установените критерииSmile 
ida

Брой мнения : 223

Писане by Гост on Сря 1 Апр 2015 - 23:28

Една стара и любима темичка. Направих си и моя класацийка:

Амаранта Буендия, Loony, Блатна Фея, Regina и гаджето й, luscinia, Marinki, Muleinaaa, Earl Grey, Pensatore,
" . ", Maybelline, obla4e, Himallaya, Lulu Domain, Tender_Is_The_Night, Re_start, Lucky13, caramelle, BettyBlu, ivkapivka888, YoviPanda и fishbowls.

Това не са просто никове.. Това са най-яките хора EVER!!!
Някои няма да го прочетат, защото вече или не влизат във форума или са се изтрили, но всичките трябва да знаят, че са завинаги в сърцето ми и мястото им там ще се пази завинаги!

Обичам ВИ! Kiss  

Гост
Гост

Писане by lunrog on Сря 1 Апр 2015 - 23:52

С извинение към създателката на темата, но когато прочетох заглавието си казах "Това е най - тъпата тема, която съм виждала.", но Просто Аз и pohotlivata.tigrica ми направиха вечерта!Very Happy
Не съжалявам, че прочетох всички мнения.

lunrog

Брой мнения : 123
Възраст : 27
Местожителство : Варна

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото