Любим ник

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Любим ник

Писане by murmrun on Пон 12 Авг 2013 - 12:24

Кой е любимият ви ник във форума?

Съзнавам, че рискувам повечето потребителки да изтъкнат собствения си ник или да посочат този на съфорумка, по която точат лиги (или такава, с която активно ги обменят), но лошо няма!
Някои от нас са проявили остроумие и завидна изобретателност в избора си на форумно име. Ето например, моят личен фаворит е Koteto_94 – един ник, който хем е закачлив, хем дава информация за възрастта на дамата, или поне аз така предполагам. Като една мъркаща лесбийка, дълбоко уважавам животните, които се свързват с този звук, а и все пак доста жени нежно наричат така най-съкровеното си място. Известно време дори обмислях дали и аз да не се прекръстя така, но се разколебах, понеже наборът ми започва със 7 и някак си съм едно доста дърто коте, или направо клонящо към отвратителната думичка „шунда”, която звучи грубо, мръсно и пошло.  Някак не отива на възвишената ми персона.
И за да има по-приятен завършек темата ми, ще добавя, че много харесвам и плодовите никове, също нелишени от еротичен подтекст, като Pear in Bloom и Вишна. bounce 

P.S. И една гатанка: какво би станало, ако Koteto_94 срещне mishlence.94 ? Kiss 
murmrun

Брой мнения : 296
Възраст : 39
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Любим ник

Писане by black_Sis on Пон 12 Авг 2013 - 13:15

На мен ми харесват Devil's Daughter, Valkyrie, The_DaRk_QueeN, Calliope и др. Smile
black_Sis

Брой мнения : 36
Възраст : 20
Местожителство : Варна

Писане by murmrun on Пон 12 Авг 2013 - 14:16

Много добре. А някаква аргументация? 
murmrun

Писане by Passion and Poison on Пон 12 Авг 2013 - 14:26

На мен също сред фаворитите ми е Valkyrie. Ако трябва зад един ник да се крие част от личността на човека стоящ зад него - тук определено има история. Smile Или просто имам афинитет към по-хард персони.. спортистки, полицайка, воини. Пък и си е доста благозвучно.
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 23

Писане by ... on Пон 12 Авг 2013 - 15:20

semper_fi ( semper fidelis ) винаги верни

...

Брой мнения : 234
Местожителство : НЕактивен !

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 15:50

earl_grey ми харесва по необясними причини, тъй като това е най-омразния ми чай. Но пък звучи много готино като ник. Devil's Daughter, защото си падам по дяволи, падам си и по дъщери. Valkyrie, защото е благозвучно и защото харесвам скандинавската митология и особено частта с Валкириите :Р. Passion and Poison също ми харесва, защото двете понятия често се движат заедно.

П.П. Сега и мен започна да ме гризе за съдбовната среща между котката и мишката на по 94
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by Devil's Daughter on Пон 12 Авг 2013 - 16:12

Хаха, интересна темичка Smile Интересно е и че си виждам ника на 2 места.
По темата - Харесвам Shelly (не връщам жеста Wink всъщност и schizophrenic ми харесваше), може би го свързвам с нещо, но и аз не знам още какво (btw аватара и ника са ми доста свързани).
Passion and Poison също ми допада, както каза Shelly има свързаност.
semper_fi - заради латинското в себе си...и посланието.
Вишна - може би понеже е звучно, интересна дума е.
lira - понеже дъха на нежност и музика ...
The_DaRk_QueeN - влече ме ''тъмното'' Very Happy
Black Queen - сигурно по същата причина.
За протокола ще кажа, че не точа лиги по никоя, също така и не обменям такива с посочените съфорумнички Smile Също така си запазвам правото да допълвам след това, в удобно за мен време Cool 
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 16:17

Забравих! Как можах за забравя? Доктор Психо, естественоSmile 

П.П. Първоизточникът на моят ник е толкова гийки, че не вярвам някой някога да се сети :Р
Shelly

Писане by Devil's Daughter on Пон 12 Авг 2013 - 16:22

Shelly написа:Забравих! Как можах за забравя? Доктор Психо, естественоSmile 

П.П. Първоизточникът на моят ник е толкова гийки, че не вярвам някой някога да се сети :Р
Дааааа, подкрепям с 2 ръце, 2 крака и 8 лапи (около мен) за Доктор Психо Smile
Сподели за ника си, дайте малко история, ако може да вметнем в темата... с позволение на авторката, разбира се Smile
Devil's Daughter

Писане by Вишна on Пон 12 Авг 2013 - 17:06

Мили дами,

накарахте ме да се разровя из списъчето с потребителките на форума и с радост успях да направя моя топ.. няколко любими потребителски имена. Причините са обективни и субективни, но всяко име от долуизброените носи за мен низ от емоции, удивления и ведрина:

ментата
TigRi4kA
bonboni_bonboni
Просто жена
kusmet4eto
cupcake - това го чета цупкейк Smile
..‘۵ÔЂίčђαм τέ ‘۵... -почти на иврит ми изглежда
tulipan - на унгарски означава лале : ))))
kyky-pyky - вафла чудна? Wink
naburzo -
девойката.с.клиото
Вишна

Брой мнения : 267
Възраст : 27

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 17:09

Е, не забравяй никоя_никоя /ако все още се пише така/Smile 
Всъщност жалко е, че форумът ни не е по-многоброен, убедена съм, че тази тема има огромен потенциал за разрастване
Shelly

Писане by Devil's Daughter on Пон 12 Авг 2013 - 17:10

Вишна написа:Мили дами,

накарахте ме да се разровя из списъчето с потребителките на форума и с радост успях да направя моя топ..
Ти май хич си нямаш работа Very Happy
Относно ника на девойката.с.клиото ........мммммммммм ...... Чудя се дали да не си сменя ника на Devil's Daughter with Батмобила :   
Кърти просто Cool
Devil's Daughter

Писане by Вишна on Пон 12 Авг 2013 - 17:23

Е, аз мога да се прекръстя на девойката.с.каруцата, Devil's Daughter, ся кво, ще си ги мерим ли? Very Happy Very Happy Very Happy 
Вишна

Брой мнения : 267
Възраст : 27

Писане by Devil's Daughter on Пон 12 Авг 2013 - 17:25

Вишна написа:Е, аз мога да се прекръстя на девойката.с.каруцата, Devil's Daughter, ся кво, ще си ги мерим ли? Very Happy Very Happy Very Happy 
Тихо там, не искаш да си го мериш с мен Very Happy Нахрани кончето или магаренцето на каручката Very Happy

И да не съм офтопик - ще кажа, че Lemeloveyou предизвиква интерес, като го видя Very Happy
Devil's Daughter

Писане by murmrun on Пон 12 Авг 2013 - 17:47

Става все по-забавно, момичета. Само не виждам отговор на гатанката си. Smile 
murmrun

Писане by semper_fi on Пон 12 Авг 2013 - 18:01

Очевидно bebeto.04 Какво друго би могло да се получи? Very Happy 
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33

Писане by Passion and Poison on Пон 12 Авг 2013 - 18:27

Отправям едно забавно предизвикателство към способните да пишат истории: Напишете история с никовете на някои от съфорумничките. Нека се позабавляваме малко. (Не сметнах за нужно да създавам нова тема, но ако се наложи ще си раздвижа пръстите.)
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 23

Писане by Просто Аз on Пон 12 Авг 2013 - 18:43

От прегледаните няколко страници във форума си съставих списък с най-..хм..интересните имена.Дано не ви отегча прекалено.Така ето ги и моите "фаворити: : gumkenka-или момичето е много пластично или обича да носи гуменки.А може и да не е много креативна натура и да се е кръстила на първото,което е видяла.  
morkovche-зад този ник стои слабо и високо момиче..или оранжево и гадно на вкус...
lovley_psychopath-нищо лошо в името освен мъничката правописна грешчица.Very Happy 

i-scream-явно е,че момичето иска да ни каже,че не е от много тихите,но пък ми се прияде сладолед ,когато го прочетох.
lisi4eto-малка и лукава горска обитателка? Или просто любимо животно.Правописът е това,което ме озадачава много.Embarassed 

maini4kata-ъъъъъм...лека странен начин да подскажеш,че си от Пловдив или околие..
nqkvasitam-малко като скоропоговорка и е доста странно сам да си дадеш такова определение.

b0nb0n4et0-б,нула,н,б,нула,н,четворка..абе това да не е някакъв скрит код?Простолюдието като мен не би разбрало този ник  
ima i drug nachin-за какво?  
smetanka-това го оставям да си го тълкувате,както ви харесва.На мен лично ми напомня на малките сметанки,които вървят със сутрешното ми кафе.
po-dobra ot bivshata ti-от чия бивша,защото моята определено пишеше по-грамотно..
oTKaCHaLKaTAa-със сигурност трябва да си откачалка,за да натиснеш толкова пъти caps lock докато изписваш една проста дума... 
Просто Аз

Брой мнения : 714
Местожителство : въображаеми светове

http://onemorepieceofshit.blogspot.com/

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 18:54

semper_fi написа:Очевидно bebeto.04 Какво друго би могло да се получи? Very Happy 
Нека да е бебето_14, така ще е по-актуално. Даже мисля това да е следващия ми ник, но трябва да измисля подходящ аватар.

Извод много офф-топик: момичета, май скучаем, след като това ни е най-обсъжданата тема на даняTwisted Evil 
Shelly

Писане by Devil's Daughter on Пон 12 Авг 2013 - 19:13

Shelly, още си чакам историята около ника ти Smile Гийк историята Wink
Devil's Daughter

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 19:19

Готова си на лично. Колкото и да обичам да спамя, от време на време се самосезирам
Shelly

Писане by Nichi on Пон 12 Авг 2013 - 20:47

Erdbeben... Няма да давам обяснения защо.
Nichi

Брой мнения : 96
Местожителство : Белгия

Писане by pohotlivata.tigrica on Пон 12 Авг 2013 - 21:00

Честно казано съмнявам се бебето.14 да стане...освен ако не се окаже че котето всъщност е патето.под.прикритие или нещо от този сорт...
Малко оффтопик и от мен: Тъй като сега осъзнах че съм посредствена кифла(очевидно и не особено умна) се втурнах към гардероба, за да разбера със съжаление че съм  изхвърлила всички по-малки сутиени, затова реших просто да си сменя ника с нещо по-така... И понеже освен не особено интелигентна, съм и нерешителна, та чудя се между pohotlivata.tigrica  и нЕчИсТи.МиСлИ
Май не съм и много оригинала Neutral
ПП. Така и така не сватосаха бих вкарала малко романтика на лампи... коте, твоят ник ми е единственият любим love 

Последната промяна е направена от mishlence.94 на Пон 12 Авг 2013 - 21:10; мнението е било променяно общо 1 път
pohotlivata.tigrica

Брой мнения : 133
Възраст : 24
Местожителство : sofia

Писане by Shelly on Пон 12 Авг 2013 - 21:05

Аз съм за pohotlivata.tigrica , защото ще запазиш животинската темаSmile 
Shelly

Писане by Lisa Rowe on Пон 12 Авг 2013 - 21:55

Най-любимият ми е Gia - естествено заради любовта ми към Анджелина и симпатиите ми към героинята и във филма Gia. Сигурно това щеше да е моят ник, ако не беше зает.
~ I didn't wanna do it ~ - без някакви особени причини, просто ми звучи готино.
Passion and Poison - също много готино ми звучи и някак си предизвикателно.

За сега за тези се сещам. Ако видя някой друг, който ме грабне, веднага ще го споделя. Smile
Lisa Rowe

Брой мнения : 265

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото