Игличка на дъното на океана

Go down

Игличка на дъното на океана

Писане by Гост on Нед 16 Юни 2013 - 16:01

Много ми е вълнуващо това, което правя сега, но в същото време ми е някак безнадеждно и съмнително, че ще се получи.
Темата трябваше да се казва "Игла в купа сено", но вероятността да успея да Я открия е може би толкова малка, чее изпратих игличката на дъното на океана.
През един ден в началото на месец ноември, 2011-та, пътувах в автобус 111 по Околовръстното шосе и от другия край на автобуса едно момиче дойде при мен като ме гледаше почти втренчено и застана много близо до мен. В първия момент това дори ме стресна, всъщност... през цялото време се чудех дали няма да ме преследва после и как ще се отърва и какво искаше. И после осъзнах, че съвсем всъщност тя беше лесбийка, която ме беше харесала и която аз също много харесах и ще добавя едно "за съжаление" в случай, че не успея да я открия. През всичките 9 спирки тя не спираше да ме гледа и да се чуди как да ме заговори. А после, когато дойде моята спирка и трябваше да слизам, автобуса беше претъпкан и честно, ако не беше тя да се провикне да ми направят място, щях да си остана вътре, което сега като се замисля, щеше да е супер и нямаше две години да мисля за нея и да я търся. 
"Момичетаа, направете място, отдръпнете се." - тогава жените пред вратата се отдръпнаха като по Чудо и аз успях да сляза, Благодарение на тази Незнайната игличка, която така и не успя да ме заговори, а беше (все още е със сигурност) така прекрасна и имаше прекрасен глас, който не чух навреме...

И си мислех дали има регистрация тук и дали не чете редовно форума?

Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Re: Игличка на дъното на океана

Писане by Passion and Poison on Пон 17 Юни 2013 - 2:27

Колко сладко.. да го хване човек яд, че не е удавила се игличка 
Дано да я откриеш! Успех!
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 23
Местожителство : София

Писане by Гост on Пон 17 Юни 2013 - 12:20

Благодаря ти, Passion and Poison...

Така ми даваш надежда, защото нещо не си вярвам... 
Благодаря Smile

Гост
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото