хомотеория на конспирацията

Go down

хомотеория на конспирацията

Писане by v_k on Пон 27 Май 2013 - 19:05

А здравейте!
Попаднах на интересно четиво, което малко ме...хм, не мога да намеря точната дума. И понеже има забъркани секс, лъжи и хомосексуален рок & рол, та реших да я споделя с вас. Статията е леко дълга, истинността й е съмнителна, но пък за сметка на това е изключително скандална.
http://www.pravoslavie.bg/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0

v_k

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Re: хомотеория на конспирацията

Писане by arrow on Пон 27 Май 2013 - 20:23

Изчетох статията, наистина е скандална. Нямам нито преки наблюдения за системата в Норвегия, нито имам познати живеещи/живяли там за да мога да изказвам компетентно мнение по темата. Но някак си разказа ми се струва адски преувеличен. Вероятно има доза истина в него, но не ми се вярва педофилията да им е национален обичай, а децата са "принуждавани" да бъдат хомосексуални. Пък и не разбрах какво лошо има в това да им се четат приказки с гей съдържание. И на нас са ни чели приказки с хетеросексуални истории но това не ни е попречило да сме, каквито сме. В общи линии мисля, че жената явно е преживяла много и е поизкривила нещата в нейна полза.
arrow

Брой мнения : 32

Писане by БлатнаФея on Пон 27 Май 2013 - 22:30

Пълни глупости! Може и да има нещо вярно, но начинът, по който са представени нещата, така преекспонирано и патетично, ми говори по-скоро за пропаганда. "Станах патриот по неволя", "да оценим майка Русия", "Русия е остров на християнските ценности" - абсолютна пропаганда типично по руски. А и е статия от pravoslavie все пак... тия там са луди. Не че не целя да обидя някого, но хорицата от този сайт са фанатизирани психопати.
Колкото до приказките за две принцеси или двама принца - аз съм за. Когато бях малка, се чувствах много зле, че не намирам модел, съвпадащ с моя. Не можех да се поставя на мястото на принцесата, защото усещах, че не искам принцът да ме спасява... исках друга принцеса. Трябва да има и такива приказки. Приказки, в които и ние можем да се припознаем. Много пъти съм чела истории за момичета, които още от малки са знаели, че не са като другите, но не са намирали дума за това. Защо тези деца да нямат свободата да се чувстват нормални и пълноценни? Повечето от тях живеят с мисълта, че нещо не им е наред, защото никой не им казва, че всъщност това, което изпитват, е нормално. Че - ето - принцесата спасява принцесата от дракона и двете вдигат тридневна сватба като във всяка друга приказка. Не виждам какво лошо има. Мен "Пепеляшка" не ме накара да искам да се оженя за принца...
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by Shelly on Пон 27 Май 2013 - 23:28

Хора, отсявайте какво четете
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by semper_fi on Вто 28 Май 2013 - 19:06

Ох.... да, cactus, именно.
Дори няма какво да се коментира статията. Поредните идиотщини, които слагат в един казан хомосексуалността и педофилията. А, да + любимата ми част - нещастните хетеросексуални биват "принудени" да сменят джентърната си принадлежност...
Догади ми се.
semper_fi

Брой мнения : 1359
Възраст : 33
Местожителство : София

Писане by earl_grey on Сря 29 Май 2013 - 10:46

Very Happy Какви са тея статии бе? На тая кака единственото спасение от съдене и дела до дупка е националната й принадлежност. В Русия, където хомосексуалистите не ги имат за хора, е много лесно да напишеш про-Путинска статия, та да се издигнеш в очите на слепите. Да отиде някъде в Скандинавските страни да я публикува, като е толкова убедена в "коспирацията". Спирам се, че ще ме избие на агресия Very Happy
earl_grey

Брой мнения : 1474

Писане by Lolly on Сря 29 Май 2013 - 21:28

и на мен ми е малко "имало едно време .... 1001 нощи"
Lolly

Брой мнения : 108
Възраст : 28
Местожителство : София