Хери ор нюд пуси?

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Хери ор нюд пуси?

Писане by Pol1n4 on Пон 21 Ное 2011 - 22:48

Аз лично винаги си оставям по нещо на венериния хълм, пък с каква форма ще е, зависи от настроението. В момента съм на триъгълник, с върха сочещ надолу. Харесва ми, защото следва очертанията на бикини линията. Интимните косми ми харесват на допир, а и също така могат приятно да гъделичкат партньорката ви по време на секс. Единствено от тази гледна точка, бих предпочела тя да няма окосмение там, където то пречи. Иначе смятам, че обезкосмяването на интимните части е строго личен избор, който не бива да се влияе от чужди мнения, а по-скоро съобразен с индивидуалните потребности и естетически възгледи.

feet of clay написа:
имам въпрос: как ви се отразява бръсненето? аз лично откачам от сърбеж ако се обръсна, така че единствената ми опция остава кола маска. е, и си мечтая за лазерна епилация, разбира се...

Мен също почва да ме сърби, когато космите започват да набождат. Дори понякога се обривам. Кожата ми е много чувствителна към всякакви методи за обезкосмяване, затова специално за там долу се придържам към бръснене. Когато не съм сексуално активна, го правя рядко, за да избегна раздразнения, а на венериния хълм се бръсна само по посока на растежа на косъма, щото иначе става ад.
Pol1n4

Брой мнения : 10
Възраст : 31
Местожителство : Варна

http://www.facebook.com/Procrast1n4tor

Върнете се в началото Go down

Писане by Punk/Rac_Pride on Сря 25 Яну 2012 - 11:44

Аз нямам претенции за пусито дали е без косми или обратното, но определено предпочитам гладкото. Бил съм и с двата вида и определено едно че гладкото е много по възбуждащо, друго и че е много по приятно за различни ласки. Smile
Punk/Rac_Pride

Брой мнения : 34
Възраст : 36
Местожителство : Село несебър

Писане by Mischie on Сря 1 Фев 2012 - 12:41

Изцяло голо ми харесва.
Mischie

Брой мнения : 39

Писане by Devil's Daughter on Сря 1 Фев 2012 - 14:25

И аз съм върл привърженик на пълното обезкосмяване. Дори наскоро водих подобен спор. Предпочитам както за себе си,така и за партньорката ми да няма никакви косми.

А относно бръсненето,случва се да сърби основно като ударя контра,но не е чак толкова нетърпимо Smile

Бай дъ уей... интересна е идеята да обръснеш някой, докато спи

Последната промяна е направена от Devil's Daughter на Пон 20 Авг 2012 - 18:40; мнението е било променяно общо 1 път
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by Shelly on Сря 1 Фев 2012 - 18:45

Интересна и невъзможна за изпълнение. Ти не би ли се събудила, ако някой се опитва да те обръсне?
Иначе и аз съм за гладкото бръснене Smile
Shelly

Брой мнения : 1191
Местожителство : Пловдив

Писане by Devil's Daughter on Сря 1 Фев 2012 - 23:27

Хаха,бих се събудила,разбира се Smile имаше лека ирония и хумор в казаното от мен Wink
Devil's Daughter

Брой мнения : 210
Възраст : 28

Писане by Rabalux on Чет 2 Фев 2012 - 20:51

Обръсната и някаква чертичка или триъгълниче Cool .
Нещо не ме кефи да няма съвсем нищо. Все едно съм с някое дете от детската градина .

Rabalux

Брой мнения : 45
Възраст : 30
Местожителство : Бургас / Burgas

Писане by point on Нед 22 Дек 2013 - 11:21

Doña Dyke написа: Мисля обаче, че в днешно време (в България?!?!) за съжаление окосмяването (говоря за необгрижваното) е признак по-често на мърлявщина. А това не го толерирам никак.
Стана ми интересно, дали според теб в други страни окосмяването е признак на чистота ?
Защо според теб окосмяването е признак на мърлявщина?
Това ,че не се бръснем значи ли ,че не се къпем и нямаме лична хигиена ?
Не ме разбирай погрешно ,лично аз съм най-върл противник на окосмяването макар и почти да нямам .
Всички косми по мен с изключение, на тези на главата биват премахвани ,но това не е признак че имам добри хигиенни навици .
Понякога гледаме на нещата твърде от висока за да имаме най-ясна преценка.
Едното не е равносилно на другото ,както и обратното .
Не можеш да сравниш едното с другото

point

Брой мнения : 19

Писане by UsualSuspect on Нед 22 Дек 2013 - 19:36

Абсолютно и категорично ПЪЛНО обезкосмяване.
Не намирам жените, които не се обезкосмяват "отдолу'' за нехигиенични... но го намирам за остаряло и ... безкрайно страстоубиващо. Най-точното за мен определение...
Виждам обаче, че все още има и жени и мъже, които намират за противоестествено това, да си обезкосмяваш интимните части, но ... колкото и да съм привърженичка на естественото, ми е малко отблъскващо ...
Странно ми е даже, че навремето хората не са имали такива навици. Не мога да си го представя...

UsualSuspect

Брой мнения : 255

Писане by placebo on Нед 22 Дек 2013 - 20:01

Оу, страшно ми е досадно по принцип да се обезкосмявам, но отдолу си ги махам, защото ми е некомфортно и да, чувствам се някак мръсна така.

За партньорката нямам претенции, понякога само ми се разранява кожата на мен, ама ай ся...  Very Happy 
placebo

Брой мнения : 123
Местожителство : София

Писане by point on Нед 22 Дек 2013 - 20:27

Добре де аз съм съгласна с всяко едно нещо казано от вас.
Факт!
Но ми е интересно какво мислите по въпроса за това ,че природата ни е дала това от което ние се нуждаем.
Все пак предполагам тези ,които имат някакво медицинско образование сред вас би следвало да знаят ,че обезкосмяването реално не е хубаво .Тъй като все пак тези ...косми... са си на мястото ,има някаква причина.Не ме карайте да навлизам в подробности , защото ще стана скучна! А това е нещо ,което се старая да не съм Wink
point

Писане by БлатнаФея on Нед 22 Дек 2013 - 23:06

Някой по-горе беше отбелязал, че било старомодно да си необезкосмена. Аз пък го намирам за женствено. Не да е неподдържано, с безразборна "растителност", но да има нещо... просто го намирам за красиво.
Иначе, предпочитанията на партньорката ми, разбира се, са на първо място и преди всичко е важно на нея да й е комфортно и тя да се харесва.
БлатнаФея

Брой мнения : 580

Писане by Doña Dyke on Пон 23 Дек 2013 - 11:57

point, докато сгъвах зелевите сърми днес имах възможност да размисля подобаващо над всички поставени от теб въпроси, които, все пак струва ми се, са базирани на грешка логика. Ще спестя цялата саламура. Краткият отговор на два от тях е "не", а на другия - "зависи".
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234
Възраст : 35

http://www.bgles.com

Писане by magia78 on Пон 23 Дек 2013 - 12:39

И аз съм за пълно обезкосмяване!
magia78

Брой мнения : 25

Писане by hunter on Пон 23 Дек 2013 - 17:56

.. върл фен на обезкосмяването съм и аз..
.. за щастие не съм попадала на необезкосмена жена и това е много добре, защото не е сигурно как бих реагирала с тази граничаща с фобия нетърпимост към косми.. всъщност, сигурно е - направо биха ми настръхнали косъмчетата по ръцете, 'дето ги нямам..
.. с риск да прозвуча като лигла, ще кажа, че самата мисъл за някакви косми, които не са на мястото си [това въпросно допустимо място, според разбиранията ми, се свежда и грубо се ограничава до коса, вежди и мигли] е в състояние да ме стъписа много жестоко..
hunter

Брой мнения : 215

Писане by point on Пон 23 Дек 2013 - 18:12

Doña Dyke написа:point, докато сгъвах зелевите сърми днес имах възможност да размисля подобаващо над всички поставени от теб въпроси, които, все пак струва ми се, са базирани на грешка логика. Ще спестя цялата саламура. Краткият отговор на два от тях е "не", а на другия - "зависи".
Предполагам отговорите са подредени по реда ,по който са зададени въпросите.
Няма грешна логика .
Има различни гледни точки Wink
point

Писане by Doña Dyke on Пон 23 Дек 2013 - 21:09

...но да не се "оплитаме" в релативизъм по отношение на окосмяването. Иначе ако кажа, че не обичам ябълки, това не би означавало, че обезателно обичам протокали.
Doña Dyke
Admin

Писане by point on Сря 25 Дек 2013 - 23:44

Smile Не мога да отрека ,че приблизително 10 минути мигах на парцали.
Особено се затрудних особено на тази част :

Doña Dyke написа:Иначе ако кажа, че не обичам ябълки, това не би означавало, че обезателно обичам протокали.
Не за друго не съумявам да напипам "правилната" логика да го разгадая !
point

Писане by Doña Dyke on Чет 26 Дек 2013 - 15:34

Убедена съм. Продължавай да опитваш : ]
Doña Dyke
Admin

Писане by UsualSuspect on Чет 26 Дек 2013 - 17:04

А я кажете какво мислите за обезкосмяването по ръцете? Да не се занимавам с нова тема, че и без това няма да е вървежна..
Срещнах много критики последната една година, че не си махам космите по ръцете...еми сори, ама ако го направя , ще трябва на ден да прекарвам по 3 часа в банята, а и смятам, че това е малко крайно..
Вие на какво мнение сте?

UsualSuspect

Писане by ivkapivka888 on Чет 26 Дек 2013 - 18:09

PointOfSuffering написа:А я кажете какво мислите за обезкосмяването по ръцете? Да не се занимавам с нова тема, че и без това няма да е вървежна..
Срещнах много критики последната една година, че не си махам космите по ръцете...еми сори, ама ако го направя , ще трябва на ден да прекарвам по 3 часа в банята, а и смятам, че това е малко крайно..
Вие на какво мнение сте?

Аз лично на ръцете не си ги махам и не изпитвам нестихващо желание да го направя. До сега никой нищо не ми е казвал за космите по ръцете (или за каквато и да била корекция в мен) не защото съм неземна красавица, а защото знаят, че просто си умирам за чуждото мнение и не знам просто как ще живея без него..... Моето мнение е че (не знам колко е важно за теб, но щом питаш във форума значи е малко или много до някаква степен важно) е да не си ги махаш и да не позволяваш някой цяла година (или дори пет минути) да ти казва какво да правиш с .... тялото, космите и т.н. Това не е с цел нещо да те обидя или наскърбя, дано не ти звуча така.... Днес са космите по ръцете, утре ще е друго ...... И трите часа в банята са ти най-малкия проблем! Ако изневериш на себе си обръсвайки си ръцете и три на трета часа няма да ти стигнат да върнеш времето назад, но както си прецениш. :wine: Весели празници
ivkapivka888

Брой мнения : 428
Възраст : 26

Писане by Shelly on Чет 26 Дек 2013 - 18:13

Признавам си без бой - окосмяването по ръцете ми си стои и нямам намерение да се лишавам от него.
Има окосмяване и окосмяване де, виждала съм женски ръце, които направо са ме стряскали. За себе си - не виждам нужда, не го изисквам и от партньорката. Почти съм убедена, че 50% от жените /и след това изказване ще следва опровергаване/ махат космите на ръцете си, защото просто са го направили веднъж и връщане назад няма.
И какво ще рече, че си срещнала много критики? От жени, с които си имала някакви взаимоотношения и го изискват, или от приятелки и познати, с които просто разисквате темата?
Shelly

Брой мнения : 1191

Писане by lira on Чет 26 Дек 2013 - 18:38

Момичета, явно е Коледа и сигурно трябва да сме по-добри, но тъй като аз съм прекалено добра през цялата година, по Коледа ставам малко зла. Като начало не одобрявам офтопика и изменението на темата, която съм пуснала, но ще се въздържа от по-официална забележка. Продължавам, включвайки се в спама. Дори не мога да прочета какво ми е мнението от преди 3-4 години, но мисля, че го помня, а то, уви, се е променило. Относно ръцете, не разбирам какво точно би накарало една жена да си ОБРЪСНЕ космите по ръцете...глупост? Има далеч по-цивилизовани начини за махане на космите и вервайте ми, връщане назад има. Аз самата съм си ги махала в определени периоди, а в други-не. Няма никакво влияние върху гъстотата и твърдостта им, дори стават много по-приятни, направо нежни.
lira

Брой мнения : 1098

Писане by ivkapivka888 on Чет 26 Дек 2013 - 20:04

Да извиняваме се за офтопика. Момичето поиска някакъв съвет, мнение (или каквото търси) аз се изказах в правото си на регистриран потребител. Вече тя какво мисли по въпроса си е нейна работа, това не е опит за натрапване на някой нещо (или каквото там Ви минава през главата), мисля, че при самото регистриране се подразбира, но аз все пак да си кажа.
Весели празници
П.С.: Аз съм несравнимо зла целогодишно, просто не знам как така още ходя по Майката Земя..... :wine: 
ivkapivka888

Брой мнения : 428
Възраст : 26

Писане by UsualSuspect on Чет 26 Дек 2013 - 20:27

С цялото ми уважение към модераторския екип, не съм искала да спамя или нещо подобно...просто вмъкнах въпрос сходен на този по темата, не е чудо голямо...
Аз питах по-скоро за вашето мнение и какво вие мислите по въпроса за вашите косми (по ръцете)  Very Happy 
Това, което имах предвид е, че с приятелки/колежки сме си говорили...колко било ''нехигиенично'' да не си бръснеш ръцете (казват ТЕ)... аз пък казвам, че е малоумно, особено ако не са ти кой знае колко черни , гъсти и дълги космите...в такъв случай окей.
Та, за да не бъде съвсем съвсем офтопик (макар да не го намирам за чак толкова...) мисля , че съвсем му изпуснахме края вече... много е различно за коя част от тялото става дума. Не намирам за НЕхигиенично каквото и да било НЕобезкосмяване, намирам го просто за НЕестестическо...
За пуси-то -  с една дискретна чертичка също ме кефи...стига да се  ''подкастря'' повечко като дължина на косъма (аз лично съм го правила...на мен си ми харесва).
Ама то взе, че настана такава мода да се премахва къде що има косми... сякаш излизаш с извънземни. Под мишниците , отдолу, краката и ТОЛКОЗ. Скоро ще стане нехигиенично сигурно и веждите да си поддържаме..

UsualSuspect

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото