Хери ор нюд пуси?

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Хери ор нюд пуси?

Писане by lira on Пет 25 Дек 2009 - 11:42

Или какво е отношението ви към интимното окосмение при жените? Може да споделите личния си избор, както и предпочитанията спрямо поддалите се на чара ви девойки. Опитът и близките срещи също подлежат на дискусия. Ето, за да не съм голословна, ще споделя първа. Определено предпочитам гладки, безкосмести интимни части, както за мен, така и за гостенките в постелята ми. Направило ми е впечатление, че по-олдскул жените си оставят някаква прическа, поне съдейки от моя опит, което си е до известна степен интересно. Ииии едно мое наблюдение: май в европейската чужбина изобщо не се кахърят за обезкосмяването, някакси не е масово разпространено. Имате ли такива наблюдения?
lira

Брой мнения : 1098
Възраст : 35

Върнете се в началото Go down

Re: Хери ор нюд пуси?

Писане by jessy on Пет 25 Дек 2009 - 12:58

Хахаха, интересни идеи за дискусии ти идват в коледната утрин или обяд всъщност.
lira написа: Определено предпочитам гладки, безкосмести интимни части, както за мен, така и за гостенките в постелята ми.

И аз така, а близките ми срещи показват, че определено не сме сами. :lol:
Нямам лични наблюдения, относно представителките от други раси, етноси, националности и т.н, обаче имам една братовчедка, която е родена и израстнала в Германия. Та за нея обезкосмяването се свежда до това да си тегли една самобръсначка на краката.
jessy

Брой мнения : 396
Възраст : 32
Местожителство : София

Писане by lira on Пет 25 Дек 2009 - 13:20

да да, ето още едно потвърждение, нещо не ги кефи по европата да се обезкосмяват интимно. Доколкото знам, примерно във Франция, има някъв супер силно развит феминизъм и едва ли не е предателство да се обезкосмяваш и лошите френски феминистки те гледат на кръв. Мога да потвърдя и за Холандия.
lira

Писане by jessy on Пет 25 Дек 2009 - 13:26

Никакви французойки тогава :lol:
jessy

Писане by burntwithdesire on Пет 25 Дек 2009 - 15:14

Чудех се дали някой ще направи точно такава тема. Всъщност и на мен ми е любопитно как е при останалите гей жени, поне в България. Тъй като нямам кой знае какъв опит и близки наблюдения.

Лично аз също предпочитам гладки интимни части, но не във всички случаи ги намирам за по-привличащи, отколкото ако не са напълно обезкосмени. Естествения вид на леко окосмен, но поддържан венерин хълм, го усещам малко по-естетически. Разбира се, това би зависело и от съответната жена и това тя как по принцип изглежда отдолу.
Смятам, че всяка трябва да се поддържа така, както се чувства добре и й отива, а не как ще се чувства по-добре партньорката й.
Но за срамните устни съм твърдо ЗА напълно гладко и обезкосмено.
burntwithdesire

Брой мнения : 472
Възраст : 29
Местожителство : Варна

http://www.photo-forum.net/burntwithdesire

Писане by Doña Dyke on Пет 25 Дек 2009 - 15:33

От гледна точка на хигиената заставам зад пълното обезкосмяване. От друга страна обаче питая известно умиление към женствеността на "дъ хери тайп". Мисля обаче, че в днешно време (в България?!?!) за съжаление окосмяването (говоря за необгрижваното) е признак по-често на мърлявщина. А това не го толерирам никак.
Doña Dyke
Admin

Брой мнения : 1234

http://www.bgles.com

Писане by EVI on Съб 26 Дек 2009 - 15:11

Разбира се, и аз предпочитам гладки интимни части, но на венериното хълмче си спретвам по някоя мъничка причесчица, триъгълниче, квадратче или нещо друго, съвсем леко наболо, но оформено естетически... накъсо - приятно за окото (и за допир)! Very Happy Wink
EVI

Брой мнения : 1089
Местожителство : Северния полюс

Писане by burntwithdesire on Пон 28 Дек 2009 - 17:34

Aми ако момичето/жената е малко по-оскосмена отколкото ви се иска, бихте ли й подметнали да направи нещо по въпроса?
burntwithdesire

Писане by lira on Пон 28 Дек 2009 - 18:30

Хммм, като се замисля, много е голяма вероятността, ако съм във връзка с въпросната жена, да започне да ми харесва точно нейното окосмение. Но в случай, че нещата не се развият по този начин, т.е. все пак ми е в повече, сигурно ще й кажа...или ще я обръсна докато спи и после ще й кажа, че сигурно е някакъв нов вид плешивост,хахахах Smile
lira

Писане by burntwithdesire on Пон 28 Дек 2009 - 20:45

Пхахах такава плешивост дай боже всеки му Smile Поне от едно рутинно задължение по тялото да се отървеш.
burntwithdesire

Писане by lira on Вто 29 Дек 2009 - 0:10

А ако си намериш приятелка, която тайно да те епилира нощем, без нищо да разбереш, хахахаха, дали би й простила лъжата за плешивостта?!?!?
lira

Писане by burntwithdesire on Вто 29 Дек 2009 - 0:56

Хахахх е... нали ще ми е поне малко отмяна :lol: О, но със сигурност пък ще е забавно... първия път. :lol:
burntwithdesire

Писане by jessy on Вто 29 Дек 2009 - 5:02

Хахаха, lira, много добро хрумване, обаче ми е много интересно, какво ще обясниш на момичето, ако се събуди по средата на въпросното действие. :lol:
jessy

Писане by EVI on Вто 29 Дек 2009 - 11:01

jessy написа: ако се събуди по средата на въпросното действие. :lol:

Very Happy Ако съм аз, ще се правя на заспала... angel
EVI

Брой мнения : 1089
Местожителство : Северния полюс

Писане by burntwithdesire on Вто 29 Дек 2009 - 11:25

"Скъпа, толкова често взе да заспиваш по време на секс, че поне докато съм долу да свърша нещо полезно." :lol:
burntwithdesire

Писане by lira on Вто 29 Дек 2009 - 11:30

Ахахахаха, тва е добро 👏
lira

Писане by burntwithdesire on Вто 29 Дек 2009 - 12:32

:lol: проблъм солвд
burntwithdesire

Писане by Milena on Чет 31 Дек 2009 - 13:56

И аз съм за голотата (важи и за мен, и за партньора)...в повечето случаи. Но сега се сещам за едни интимни части. Момичето никога не беше докосвало окосмението си там, съответно (видимо) имаше мекотата на коса/мъх на новородено бебе, хвърлих аз един бегъл поглед тогава и се размечтах. :lol:
Milena

Брой мнения : 37

Писане by aleks4et0 on Нед 10 Яну 2010 - 11:00

И аз ги предпочитам гладки и обезкосмени,но винаги мога да направя изключение.
aleks4et0

Брой мнения : 88

Писане by feet of clay on Съб 20 Фев 2010 - 1:36

аз също предпочитам обезкосмени, но не напълно. ако няма нищо отпред /триъгълник, квадрат, трапец, панделка и т.н./ си мисля, че бих се чувствала като педофил.
имам въпрос: как ви се отразява бръсненето? аз лично откачам от сърбеж ако се обръсна, така че единствената ми опция остава кола маска. е, и си мечтая за лазерна епилация, разбира се...
feet of clay

Брой мнения : 640
Възраст : 41

Писане by ???? on Вто 23 Фев 2010 - 1:04

jessy написа:
И аз така, а близките ми срещи показват, че определено не сме сами. :lol:
Нямам лични наблюдения, относно представителките от други раси, етноси, националности и т.н, обаче имам една братовчедка, която е родена и израстнала в Германия. Та за нея обезкосмяването се свежда до това да си тегли една самобръсначка на краката.

Иуууу...обнадеждаващо е , че все пак поне това прави :lol: Еми обичам ги гладки...
мисля, че няма какво повече да кажа по темата :lol:

????
Гост

Писане by eden on Пет 2 Апр 2010 - 1:23

Ох,с голям интерес прочетох всички мнения по темата Embarassed И аз ще се забия върху баналното обезкосмяване...дам харесвам гладки,но и аз бих направила изключения,а що се отнася до причесчиците от сорта на триъгълничета,панделки и прочие-ами допадат ми даммм... Иначе това относно масовото отношение спрямо обезкосмяването в Европа хахах,амиии...нямам пряко наблюдение над нещата,нооо и аз като Джеси бих казала НЕ на французойките (...и германките) Embarassed За сметка на това,като полуруска представителка смея да твърдя,че в Русия проблема с липсата на обезкосмяване не е особено нашумял (радвам се за което...) и като цяло аз мисля,че нещата не са съвсем на национална основа...,май всичко си е на личен принцип,навик,хигиена,предпочитание и т.н. А,бе незнам,ама някак си от естетична гледна точка ми се губи романтиката в изживяването,ако всичко е обрасло...хЪхЪхЪххх Embarassed
eden

Брой мнения : 41
Възраст : 24

http://www.facebook.com/destruction.mind?ref=tn_tnmn

Писане by freedom on Пет 2 Апр 2010 - 20:44

Аз да ви кажа, предпочитам обезкосмена да е тази област, но предполагам, че ако съм влюбена нещата може да изглеждат и по друг начин..................но се надявам да не остана с косми между зъбите
freedom

Брой мнения : 191

Писане by choco_nut on Съб 3 Апр 2010 - 1:11

burntwithdesire написа:Лично аз също предпочитам гладки интимни части, но не във всички случаи ги намирам за по-привличащи, отколкото ако не са напълно обезкосмени. Естествения вид на леко окосмен, но поддържан венерин хълм, го усещам малко по-естетически. Разбира се, това би зависело и от съответната жена и това тя как по принцип изглежда отдолу.

Абсолютно. Аз самата обичам или да съм напълно обезкосмена, или да си оставям една чертичка, която ми изглежда поне на мен много готини. Very Happy Smile
choco_nut

Брой мнения : 18
Възраст : 26

http://www.facebook.com/choco.nut.jo

Писане by ???? on Сря 1 Юни 2011 - 18:09

Аз пък обожавам добре поддържаните интимни прически .

Намирам ги за много естествени и възбуждащи.

????
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото