Лесбо аниме

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Лесбо аниме

Писане by hunter on Пон 31 Мар 2014 - 14:39

.. adorable.. :3
hunter

Брой мнения : 215
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Писане by lunrog on Сря 12 Ное 2014 - 11:06

Реших да не отварям отделна тема за анимета, затова ще попитам тук.
Има ли фенове на Наруто? Smile
http://mundorarunorl.tumblr.com/post/102224521724/i-imagine-this-scene-right-after-the-movie

lunrog

Брой мнения : 122
Възраст : 26
Местожителство : Варна

Писане by Ihina on Сря 12 Ное 2014 - 21:37

Наруто така и не успя да ме спечели... Въпреки Какаши Сенсей и Роми Пак, която озвучава Темари... Но виж Блийч... о, да! Smile
Ihina

Брой мнения : 858
Възраст : 36
Местожителство : София

Писане by lunrog on Чет 13 Ное 2014 - 0:39

Трябва пак да се пробваш с Наруто... Smile
Преди години го почнах, изгледах първия "сезон" - 220еп. Започнах вторият, гледах 30 епизода и спрях. 5 години не го бях гледала, но преди месец разбрах, че свършва и изгледах всичко, че изчетох и мангата.
Стана ми много миличко като го изгледах. Може би, ако не бях спирала, сега щях да бъда по - добър човек :P
На Блийч съм гледала 60-70 епизода пак преди години, но сега ме удари аниме ностагията и може би ще го продължа. Поне ще имам какво да гледам.

За по - запознатите... Да сте виждали някакво лесбо аниме с едно момиченце, което има превръзка на окото? Бях гледала някакви картинки, но не мога да го идентифицирам Smile

lunrog

Писане by Ihina on Чет 13 Ное 2014 - 0:48

Няколко пъти се пънах, честно казано... Обаче Наруто /самия Наруто/ просто ме отблъсква, което е адски потискащо, защото се старая да гледам всичко, в което Роми Пак озвучава Smile

Смея да твърдя, че съм изгледала де що има юри аниме, обаче това с превръзката на окото нищо не ми говори... А иначе картинките не са гаранция, че има аниме... Може да е някакъв фен арт... Или пък да е юри герой в не-юри аниме... Ако можеш да дадеш картинките, ще се постарая да помогна 

И м/у другото да препоръчам освен Блийч... Феъри Тейл Smile
Ihina

Писане by lunrog on Чет 13 Ное 2014 - 12:48

Еее, как те облъсква? Като герой или като рисунка, защото ако е заради рисунката, в Naruto Shippuuuden се подобряват рисунките Smile Ама предполагам това го знаеш.
Иначе Наруто е по - як като си направи секси джутсуто и се превърне в мацка :P
Права си за фен арт-а. Може и това да е. Ако пак попадна на някоя картинка ще я постна и ще кажеш знаеш ли го.

Както казах 5 години не съм гледала анимета, но любимите ми са - Claymore, Darker than black, Fate/Stay night, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, и имаше едно много сладко, в което на някакъв побойник дясната му ръка се превърна в едно момиченце, но не помня как се казваше Smile

lunrog

Писане by Ihina on Чет 13 Ное 2014 - 20:26

Уви, самия Наруто... иначе и арта не ми е по вкуса в анимето...

Midori no Hibi се казва анимето за побойкина с дясната ръка... Много любимо bounce

Ямато надешико също е много готино анименце... Има го и във вариант на дорама /игрален сериал/

Иии, няма да тръгвам да си изброявам любимите анимета, че ще избие форума по шевовете... Но обикновено гледам да не прекарвам 5 години без гледане на анименце 
Ihina

Писане by _FeNkAtA_ on Чет 13 Ное 2014 - 21:05

Naruto и Bleach са уникални! Жалко, че свършиха :-(.
Иначе за Yuri - Sakura Trick, Kuttsukiboshi и Akuma no Riddle не са лоши. Аниметата са малко, повечко има manga и doujin. Citrus, Gokujou Drops, Hanjuku Joshi, Yuri Hime Wildrose и Otome-Kikan Gretel са готини Yuri манги.
_FeNkAtA_

Брой мнения : 136
Възраст : 27
Местожителство : Sofia

http://bg-bg.facebook.com/people/Vanya-Nalbantova/1315063780

Писане by thequeenswatchdog on Чет 20 Ное 2014 - 4:14

Гост написа:
Ihina написа:Ооо, някой е назад с материала Very Happy :cheers:  Wink

Simoun - фентъзи история, леко романтика, леко драмичка на моменти
Strawberry Panic! - мое любимо, горещо препоръчвам - пак сме у гимназето, много моми, много чудо, много любов...

Yuri да е, питайте ме...  Very Happy Ще си позволя кратка справка: Юри е манга жанр, в който се разправя за любов между момичета... В юри манга и анимета може да има секс сцени и е въобще за малко по-зряла публика... По-софт версията е известна като Shoujo-Ai...

Разбира се, подкрепям с две ръце пепоръката за Сасамеки Кото

Strawberry Panic  sunny 
Вярно, първите епизоди бяха доста банални, някак детински, незрели, а и докато въведат зрителя в историята и управлението на училищата... Но пък Etoilé-sama ми задържа вниманието до толкова, че започнах да пиша субтитрите за анимето във vbox7 (FinalFantasy ми беше профилът).
Едно признание - заради това аниме ходих да взема "Кармен"  Smile 

Да си подчертая предишното мнение само! Cool  

Иначе не знам как Наруто го намесихме в темата за Лесбо анимета, но хайде ще се включа като активна Наруто-фенка /мда, следя и Naruto Shippuuden все още/ - Лейди Tsunade + Сакура-чан определено биха били една чудничка двойка Very Happy
Но Какаши ми остава фаворит! Особено като го видях в ANBU Black Ops [/quote]
thequeenswatchdog

Брой мнения : 15
Местожителство : the UK

https://plus.google.com/u/0/+SanyaPanova/posts

Писане by lunrog on Нед 23 Ное 2014 - 17:37

Ами, намесих Наруто, защото идва краят на една сага...
За тези, които четът мангата даже вече е дошъл.
Сега започнах Kazannuki no Miko, но имам чувството, че съм го гледала... и краят не ми хареса.

lunrog

Писане by Ihina on Пон 24 Ное 2014 - 0:18

Сега като превъртам назад страниците на темата забелязвам ужасен пропуск 

Sasameki koto! Мангата е приключила ако не се лъжа. От анимето има един сезон... и е уникално забавно. Пак сме в гимназията. От двете главни героини едната открито си пада по момичета, а другата скрито си пада по откритата си дружка. С една тумба шантаво-забавни второстепенни персонажи веселбата е гарантирана. Сцепвала съм се да се хиля на някои епизоди.

Уви, нямам идея възнамеряват ли да продължат анимето. Определено се надявам, още повече имайки предвид как приключва мангата Smile
Ihina

Писане by Sixx on Нед 7 Дек 2014 - 23:11

Тези дни взех, че си припомних K-On!, което не е съвсем yuri, но е all girls cast аниме и трябва само малко повечко въображение.
Освен това взех, че попаднах на статия относно yuri-тата излезнали тази година, та шер-вам за феновете. > http://yurireviews.blogspot.com/2014/02/yuri-anime-2014.html
Sixx

Брой мнения : 29
Възраст : 23
Местожителство : Venus.

Писане by lunrog on Пет 16 Яну 2015 - 20:19

Няма как да не спомена това аниме, защото е последната ми яка зарибявка. Става въпрос за Attack on titan. Скандално е просто! Не е лесбо аниме, но има лесбийки, гейове, абе, от всичко по - малко.
Единствения минус е, че е само един сезон, а другият май ще излиза чак 2016. Препоръчвам го на всички фенове на аниметата. Няма филъри като мейнстрийм аниметата. Яко екшън почти през цялото време. Сюжета е добър, постоянно те държи в напрежение. Главната мацка - Микаса, е голяма сладурана! Другото яко е, че физически е един от най - силните персонажи, което не, че е невиждано, но да кажем, че в повечето анимета мацките биват спасявани, а не обратното.
Гледайте го!
Аз не мога да чакам, затова продължих мангата.

lunrog

Писане by Susixnxbsis on Пон 27 Юни 2016 - 11:16

Това е по моята част. Ако мога да си позволя да препоръчам някое друго. : D
Sakura Trick - като цяло любовния сюжет не е кой знае какво. Типичното "но ние сме момичета, не може така", но комедията е добра. Аз лично съм се пръснала да се смея.
Akuma no Riddle - любовната история е сладка, момичетата са добре характеризирани и сюжета е интересен. Но се набляга на екшъна повече от колкото на юрито.
Kiznaiver - една от главните героини е лесби и историята и е представена с вкус. Сюжета е интересен и това е едно от любимите ми анимета от тази пролет. Да не споменавам че анимацията кърти.
Rin: Daughters of Mnemosyne - доста бтутален хорър.  Гледала съм само първия епизод и мога да кажа че не е за слаби сърца.
Yuru Yuri - slice of life и комедия добро е за между другото
Valkyrie Drive: Mermaid - ecchi и сюжета няма много смисъл но те засипва с girl on girl action от първата секунда. Препоръчвам цензурираната версия, защото на мен ми идва малко в повече, но всеки с вкуса си.

Тези не съм гледала още
Aoi hana - чувала съм че задължително трябва да се гледа
Shinsekai Yori - сюжета трябва да е интересен, но доста хора казват че връзките между момичетата не са представени добре. Във краяна сметка акцентът не е върху романтиката
Shoujo Kakumei Utena - old but gold анимацията е малко стара и за това не съм го гледала още но съм сигурна че е най-доброто от най-добрите

И за attack on titan съм напълно съгласна ymikuri-OTP!!
Susixnxbsis

Брой мнения : 11

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото