Дискриминация?

Предишната тема Следващата тема Go down

Дискриминация?

Писане by Passion and Poison on Пет 14 Дек 2012 - 11:35

Това е от 2010г., но не мисля, че нещата са се променили http://www.vbox7.com/play:2bd68d8f
Гледам го, чета коментарите и се чудя: Сега или веднага да се изнеса от тоя побъркан град?!
Не е реално колко омраза има в малките градове спрямо различните.. Това да те е страх да си хванеш приятелката за ръката докато се разхождате, да не би някой гнусен "скинар" да прояви кунг-фу умения срещу вас
От одеве прехвърлям форуми и се шокирам.. Хомофобията у нас е сигурно над 50%
Толкова съм ядосана и шокирана, че дори не мога да изкажа адекватно мнение по темата..
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Re: Дискриминация?

Писане by sweet_candy on Пет 14 Дек 2012 - 13:44

Ще разпространя клипчето из профилите си. Изтръпнах от ужас, когато видях това. КАк може хората да са толкова долни и тесногръди!
sweet_candy

Брой мнения : 60
Възраст : 26

Писане by Passion and Poison on Пет 14 Дек 2012 - 15:01

Колкото хубава държава, толкова и прост народ. То бива дискриминация ама вече всякакви граници се прекрачват. Та то не е дискриминация по етнос, религия, сексуалност.. вече и по стил музика, който слушаме и стил на обличане. БЕЗНАДЕЖДЕН СЛУЧАЙ СМЕ!

Доста се зачудих дали да не започна да парадирам със сексуалността си, както съм от тоя смахнат град, да видя колко човека ще ми направят проблем. Да приложа боксовите си умения на нечия скинарска глава. То бива да ги търпим и да не отвръщаме на омразата с омраза, ама явно това не е правилния подход. Твърде емоционална и бойна натура съм, за да търпя такова поведение спрямо социална група към която принадлежа. Не само те могат да раздават "шутове и ритници".
Passion and Poison

Брой мнения : 574
Възраст : 22

Писане by love_girl on Пет 21 Дек 2012 - 11:30

За жалост не вярвам тази държава да се промени скоро.. Хората като цяло са много зли,злобни и дискриминират всеки и всичко,което не съвпада с техния психически вътрешен модел. И тази дискриминация не е само към гейове или лесбийки, ами и към хора,които са хетеро, но примерно са по-пълнички или с малко крив нос и т.н.. Дискриминация има масово тук и не може да се живее нормално. Най-тъпото е да осъждаш хората спрямо това с кого спят или кого обичат - всеки има право да бъде какъвто иска. Тъпо е други хора да не го разбират това и да оспорват това право. Както те могат спокойно да се ебът и т.н. с когото искат и да си казват, че са нормални - е това вече е голяма комедия, но така и останалите било жена с жена и мъж с мъж те също могат да бъдат заедно и да това е напълно нормално! Аз не съм лесбийка,нито съм би, но винаги съм подкрепяла различните хора, както ги наричат, защото самата аз съм се чувствала много пъти различна и неразбрана в този свят и самата аз знам какво е и мога да влезна в положението на тези хора. Като гледах това клипче отново ми стана ясно колко ограничен народ сме.. Жал ми е и ми става тъжно.. Тези двата дето нападнаха другите явно се мислят за много нормални и че са направили нещо хубаво.. Коментара на единия беше: "нападнах ги защото за мен те не са хора.." - ами ти какъв си щом нападаш невинни хора ?????? Човек ли си ??? Питам.. Въпроса е че може би тея хора ги е страх от неизвестното.. Което е адски ограничено и просто мислене - няма нищо модерно тук!!!! Аз имам приятели гейове,лесбийки и мога да кажа, че няма никакво значение те с кого спят и т.н. -уникални хора са! Умни,талантливи и добри! Всеки от тях е правил грешки да, нали и те са ХОРА!!!!!! Имам случай, в които се е случвало аз да ги защитавам, докато ходим по улицата.. Моя най-добър приятел е гей и се е случвало безброй пъти да ходим по улиците и да почнат да говорят някакви идиоти глупости по негов адрес.. Неща от сорта: "мм Това жена ли е?" .. Което лично мен адски много ме дразни и съм седяла да ги псувам постоянно, защото просто не искам да гледам как нараняват приятеля ми и аз да не правя нищо, за да го защитя.. Просто трябва да се бориш и да си отстояваш позицията по каквито и начини можеш!
love_girl

Брой мнения : 51
Местожителство : sofia

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото